weather-icon °C AΘΗΝΑ

Εκλογές 2019: Οι υποψήφιοι βουλευτές Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών – Αποτελέσματα εκλογών, ονόματα και κόμματα

Εκλογές 2019: Οι υποψήφιοι βουλευτές Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών – Αποτελέσματα εκλογών, ονόματα και κόμματα

ΕΚΛΟΓΕΣ 2019. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ Β2′ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ. Στην τελική ευθεία για τις κρίσιμες βουλευτικές εκλογές στις 7 Ιουλίου 2019, το newsit.gr σας μεταφέρει σε καθημερινή βάση όλες τις πολιτικές εξελίξεις και σας ενημερώνει σε συνεχή ροή για όσα συμβαίνουν σε όλη τη χώρα, λίγα μόλις 24ωρα πριν τις εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019. Το newsit.gr, προκειμένου να είστε απόλυτα ενημερωμένοι, σας παρουσιάζει όλους τους υποψήφιους βουλευτές όλων των κομμάτων στην εκλογική Περιφέρεια Β2′ Δυτικού Τομέα ΑθηνώνΣτην εκλογική Περιφέρεια Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών, στα ψηφοδέλτια, σταυρούς βάζουμε μέχρι 3, οι βουλευτές που εκλέγονται είναι11, ενώ στις βουλευτικές εκλογές 2019, υποψήφιοι βουλευτές είναι οι:

ΣΥΡΙΖΑ:

ΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
ΔΟΔΟΥ – ΝΤΟΝΤΟΥ ΕΡΥΦΙΛΗ του Γεωργίου
ΔΡΑΓΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανδρέα
ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ηλία
ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) του Φωτίου
ΚΟΥΡΟΥΜΠΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ελευθερίου
ΜΙΧΑ ΙΩΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου
ΜΠΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
ΜΠΙΖΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Νικολάου
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΑΣΗΣ) του Θεμιστοκλή
ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του Χριστοφόρου
ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Αγησιλάου
ΣΤΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του Νικολάου
ΤΟΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στεφάνου

Νέα Δημοκρατία:

ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου
ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Ιωάννη
ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Χαράλαμπου
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Νικολάου
ΚΑΤΣΙΟΥΓΙΑΝΝΗ-ΣΤΡΙΝΤΜΠΟΡΓΚ ΜΕΡΟΠΗ (ΜΑΡΙ) του Χριστόδουλου
ΚΟΡΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Δημητρίου
ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΙΧΑΗΛ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του Πέτρου
ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ματθαίου
ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ανδριανού
ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του Παναγιώτη
ΣΑΓΙΑΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του Νικολάου
ΤΟΤΩΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του Ιωάννη
ΨΥΧΟΥΛΑ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του Ιωάννη

Λαϊκός Σύνδεσμος – Χρυσή Αυγή:

ΓΕΡΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ του Γεωργίου
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στεφάνου
ΚΑΡΓΙΑΤΛΗ ΝΙΚΗ του Ευστρατίου
ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Παναγιώτη
ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αναστασίου
ΜΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Στυλιανού
ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αθανασίου
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Βασιλείου
ΧΑΛΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Μιχαήλ

Κίνημα Αλλαγής:

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΣΠΕΝΤΖΟΣ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου
ΑΣΚΗΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του Ευάγγελου
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του Ιωάννη
ΓΚΕΜΗ ΕΝΤΑ του Ροκ
ΔΑΡΣΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Ευθυμίου
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Βασιλείου
ΚΑΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
ΚΑΡΧΙΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ελευθερίου
ΚΟΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Φάνη
ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ-ΔΑΜΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Γεωργίου
ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ηλία
ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου
ΧΑΡΔΑΒΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Κωνσταντίνου

Κ.Κ.Ε.:

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Δημητρίου
ΖΟΡΜΠΑ ΑΝΘΗ του Δημητρίου
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα
ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Αθανασίου
ΚΑΡΑΝΤΟΥΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Βασιλείου
ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του Ηλία
ΚΟΥΡΕΑ ΜΑΡΙΑ του Θεοφάνη
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ελευθερίου
ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου
ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
ΤΗΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Νικολάου
ΤΣΙΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Βασιλείου

Ένωση Κεντρώων:

ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Αποστόλου
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΕΡΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
ΑΡΜΥΡΑΣ-ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Κύρκου
ΓΑΛΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Βασιλείου
ΔΗΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Πάνου
ΚΑΡΑΛΟΥΔΑ ΑΡΤΕΜΙΣ του Ευάγγελου
ΚΑΡΑΣΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ του Αλέξανδρου
ΚΕΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
ΚΟΥΡΠΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη
ΠΟΛΥΖΩΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του Χαραλάμπους
ΣΑΚΑΡΟΥΔΗΣ-ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου
ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Γεωργίου

Ο.Κ.Δ.Ε.:

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΦΡΟΝΙΟΣ του Διονυσίου

ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.:

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μιχαήλ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη
ΔΑΡΔΑΒΙΛΑ ΜΑΡΙΑ – ΜΥΡΤΩ του Νικολάου
ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Σπυρίδωνος
ΖΟΥΠΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Δημητρίου
ΖΟΥΡΜΠΑΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ) του Στυλιανού
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλκιβιάδη
ΜΠΟΥΡΙΤΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΛΙΑΝ) του Γεωργίου
ΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αθανασίου
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Ευαγγέλου
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του Νικολάου
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Αντωνίου
ΣΑΜΟΘΡΑΚΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιχαήλ

Ελλήνων Συνέλευσις:

ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
ΓΚΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου
ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αλεξάνδρου
ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Στυλιανού
ΚΑΤΣΑΦΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημητρίου
ΝΙΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη
ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Δημητρίου
ΤΣΕΒΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Σπυρίδωνα
ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του Σταύρου
ΦΑΚΑΤΣΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
ΧΑΡΙΣΗΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ του Αθανασίου
ΧΛΕΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αποστόλου

Εργ.Επ.Κόμμα-ΕΕΚ Τροτσκιστές:

ΚΑΤΣΑΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Δημητρίου
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Σταύρου
ΜΑΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Ιωάννη

Ελληνική Λύση – Κ. Βελόπουλος:

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ευαγγέλου
ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ιωάννη
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του Παναγιώτη
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη
ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
ΜΑΛΤΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ του Θεολόγου
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΝΙΝΑ του Δημητρίου
ΡΟΥΜΠΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του Γιώργη
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Χρήστου
ΦΛΩΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΧΑΣΑΠΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Επαμεινώνδα

Κ.Κ.Ε. (μ-λ):

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του Δημητρίου
ΒΙΔΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου
ΚΙΖΙΡΙΔΗ ΩΡΑΙΟΖΗΛΗ του Αναστασίου
ΜΑΛΑΤΑΝΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Κωνσταντίνου
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ
ΤΖΗΚΑ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη

Μ-Λ Κ.Κ.Ε.:

ΚΟΥΦΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Αριστείδη
ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΜΥΡΤΩ του Κωνσταντίνου
ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

Ε.ΠΑ.Μ – Α.Κ.Κ.ΕΛ:

ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Φωτίου
ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του Κωνσταντίνου
ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ηλία

Λαϊκή Ενότητα:

ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αδαμάντιου
ΚΑΚΛΑΜΑΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Βασιλείου
ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Παναγιώτη
ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Αντωνίου
ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του Αναστασίου
ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
ΤΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
ΤΣΕΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Βασιλείου
ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ του Γεωργίου

ΜέΡΑ25:

ΑΡΣΕΝΗΣ ΚΡΙΤΩΝ-ΗΛΙΑΣ του Δημοκράτη
ΒΟΥΒΟΥΛΟΥΔΑ ΕΛΕΝΗ του Παύλου
ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου
ΚΕΦΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου
ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
ΛΑΧΑΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του Πέτρου
ΛΕΒΕΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του Αλέξανδρου
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΑΥΓΗ) του Δημοσθένη

Δημιουργία ξανά! Θ. Τζήμερος:

ΚΟΥΝΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία
ΛΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ευαγγέλου
ΜΑΝΩΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Κωνσταντίνου

ΣΥΝ…ΦΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ:

ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη

Πλεύση Ελευθερίας – Ζωή Κωνστ.:

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Περικλή

Διαβάστε εδώ όλες τις ειδήσεις για τις εκλογές.

Το δημοσιογραφικό επιτελείο του Newsit.gr, την Κυριακή 7 Ιουλίου 2019, θα σας μεταδίδει λεπτό προς λεπτό όλα τα αποτελέσματα των βουλευτικών εκλογών 2019, από όλους τους Δήμους και τις Περιφέρειες της χώρας. Με την ταχύτητα και την εγκυρότητα που σας έχουμε συνηθίσει, το Newsit.gr θα σας παρουσιάσει λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της εκλογικής διαδικασίας, και με συνεχή ροή ειδήσεων αλλά και εκτενή ρεπορτάζ, από τα επιτελεία των υποψηφίων βουλευτών και τα επιτελεία των κομμάτων, θα σας μεταφέρει τον παλμό των βουλευτικών εκλογών 2019 από όλη τη χώρα.

Δείτε το αποτέλεσμα εκλογών του Σεπτεμβρίου 2015 στην εκλογική περιφέρεια Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών:

Δείτε το αποτέλεσμα των Ευρωεκλογών του Μαϊου 2019 στην εκλογική περιφέρεια Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών:

Διαβάστε εδώ όλες τις ειδήσεις για τις εκλογέςΗ δημοσιογραφική ομάδα του newsit.gr καλύπτει με συνεχή ροή ειδήσεων όλες τις εξελίξεις, ενώ θα μεταφέρει εικόνα από εκλογικά κέντρα από κάθε γωνιά της χώρας. Λεπτό προς λεπτό όλες οι πολιτικές εξελίξεις λίγες μόλις ώρες πριν τις βουλευτικές εκλογές 2019.

#TAGS MM