weather-icon °C AΘΗΝΑ
,

Τα ονόματα των μαθητών που θα γίνουν “πλήρωμα” ελικοπτέρου και φρεγάτας του Πολεμικού Ναυτικού

Τα ονόματα των μαθητών που θα γίνουν “πλήρωμα” ελικοπτέρου και φρεγάτας του Πολεμικού Ναυτικού | Newsit.gr

Η σχετική κλήρωση έγινε κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης που πραγματοποιήθηκε προς τιμήν των οικογενειών των στελεχών του Πολεμικού Ναυτικού, στο πλαίσιο του εορτασμού του προστάτη του Αγίου Νικολάου. Το ταξίδι με τη φρεγάτα και η πτήση με το ελικόπτερο θα πραγματοποιηθούν στις 4 Ιανουαρίου, προκειμένου να μη διαταραχθεί η παρακολούθηση των μαθημάτων.

Όπως ανακοινώθηκε από το ΓΕΝ, οι μαθητές που κληρώθηκαν είναι οι:

1. Φώτιος Αγγελόπουλος – 1ο ΓΕΛ Ασπροπύργου – Ασπρόπυργος

2. Παναγιώτης Παπαναστασίου – 1ο ΓΕΛ Μεταμόρφωσης – Αττική

3. Μαριλίνα Τζιτζιβάκου – 6ο ΓΕΛ Νέας Σμύρνης – Νέα Σμύρνη

4. Θεόδωρος Ραφαήλ Καραΐσκος – 10ο ΕΠΑΛ Αθηνών – Αθήνα

5. Γεώργιος Χαλεπλής – 1ο ΓΕΛ Παλλήνης Παλλήνη

6. Σοφία Τάντου – ΓΕΛ Ληξουρίου – Κεφαλλονιά

7. Ελισάβετ Στεφανίδου – 2ο ΓΕΛ Καβάλας – Καβάλα

8. Αγγελική Ντρέ – 10ο ΓΕΛ Περιστερίου – Περιστέρι

9. Διονύσης Βλασσόπουλος – 1ο ΓΕΛ Ηλιούπολης – Ηλιούπολη

10. Μαριάννα Φαμπρικάρη – 1ο ΓΕΛ Ελληνικού – Ελληνικό

11. Δήμητρα Μόνου – Ειδικό Λύκειο Ηλιούπολης – Ηλιούπολη

12. Καλλιόπη Λωρίτη – 1ο ΓΕΛ Καλύμνου – Κάλυμνος

13. Σοφιανός Γκόμας – ΓΕΛ Μαρκοπούλου – Μαρκόπουλο

14. Μαρία Κλειώ Ρούσσια – 1ο ΓΕΛ Υμηττού – Αθήνα

15. Αθανάσιος Χρυσούλας – 1ο ΓΕΛ Ιπποκράτειο Λύκειο Κω – Κως

16. Σοφία Τριβέλλα – 1ο ΓΕΛ Ασπροπύργου – Ασπρόπυργος

17. Κωνσταντίνος Φέκας – Γεν. Εκκλησιαστικό Λύκειο Λαμίας – Λαμία

18. Αντώνιος Κρέζιας – Λεόντειος Σχολή Αθηνών – Αθήνα

19. Διομήδης Τζατζιμάκης – ΓΕΛ Σούδας – Κρήτη

20. Βασίλης Τσιντάνος – 2ο ΓΕΛ Καισαριανής – Αθήνα

21. Αλεξάνδρα Μαρία Μαγιάγκα – Μουσικό Σχολείο Σιάτιστα – Κοζάνη

22. Μαρία Δανιά – ΓΕΛ Σκάλας Ωρωπού – Ωρωπός

23. Αθανάσιος Εμμανουήλ – 3ο ΓΕΛ Δάφνης – Δάφνη

24. Αλίκη Αθανασάκου – 1ο ΓΕΛ Σπάρτης – Σπάρτη

25. Παναγιώτης Συναδινός – 2ο ΓΕΛ Καματερού – Αθήνα

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΚΛΗΡΩΣΗΣ

1. Βησσαρίων Κιφοκέρης – 1ο ΓΕΛ Αγ. Δημητρίου – Αθήνα

2. Γεώργιος Σαμουηλίδης – 3ο ΓΕΛ Νίκαιας – Πειραιάς

3. Αννέτα Μπαρμπαγιάννη – ΓΕΛ Μετσόβου – Μέτσοβο

4. Αικατερίνη Σταύρου – 5ο ΓΕΛ Ιλίου – Αθήνα.

#TAGS MM