weather-icon °C AΘΗΝΑ

Εκλογές 2019: Οι υποψήφιοι βουλευτές με το Κίνημα Αλλαγής ανά Περιφέρεια – Ονόματα και αποτελέσματα εκλογών

Εκλογές 2019: Οι υποψήφιοι βουλευτές με το Κίνημα Αλλαγής ανά Περιφέρεια – Ονόματα και αποτελέσματα εκλογών

ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2019. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ME ΤΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ. Στην τελική ευθεία για τις κρίσιμες βουλευτικές εκλογές στις 7 Ιουλίου 2019, το newsit.gr σας μεταφέρει σε καθημερινή βάση όλες τις πολιτικές εξελίξεις και σας ενημερώνει mε συνεχή ροή για όσα συμβαίνουν σε όλη τη χώρα, λίγα μόλις 24ωρα πριν τις εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019. Το newsit.gr, προκειμένου να είστε απόλυτα ενημερωμένοι, σας παρουσιάζει όλους τους υποψήφιους βουλευτές όλων των κομμάτων σε όλες τις εκλογικές Περιφέρειες. Στις βουλευτικές εκλογές 2019, υποψήφιοι βουλευτές με το Κίνημα Αλλαγής, ανά Περιφέρεια, είναι οι:

Αιτωλοακαρνανίας:

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ξενοφώντος
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη
ΚΙΤΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου
ΠΙΣΤΙΟΛΗ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ του Γεωργίου
ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Στεφάνου
ΦΟΥΝΤΑ ΝΙΚΗ του Νικολάου

Αργολίδος:

ΚΑΡΟΥΣΗ-ΤΑΣΑΙΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του Παναγιώτη
ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αναστασίου
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Νικολάου
ΠΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Θεοδοσίου
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιλτιάδη

Αρκαδίας:

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Χρήστου
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του Κωνσταντίνου
ΠΡΑΧΑΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του Αριστείδη

Αρτας:

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του Ανδρέα
ΑΛΕΞΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου
ΓΚΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ναπολέοντα
ΜΕΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Περικλή
ΦΩΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του Γεωργίου

Α’ Αθηνών:

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Σπυρίδωνος
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Νικολάου
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του Δημητρίου
ΔΗΜΑΔΑΜΑ ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑ (ΖΕΦΗ) του Μιχαήλ
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αθανασίου
ΚΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
ΚΑΡΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
ΜΑΛΑΪ ΦΑΤΟΣ του Ρετζέπ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Παντελή
ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΑΣΠΑ) του Γεωργίου
ΠΑΠΑΧΕΛΑ ΝΕΛΛΗ-ΚΑΝΕΛΛΑ του Γεωργίου
ΠΕΡΙΣΤΕΡΗ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ (ΦΩΝΗ) του Μιλτιάδη
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Νικολάου
ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
ΦΡΑΓΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του Γεωργίου
ΧΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών:

ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Χαρίλαου
ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
ΔΟΡΥΦΟΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Εμμανουήλ
ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΠΑΡΘΕΝΙΑ (ΡΕΝΙΑ) του Κωνσταντίνου
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου
ΚΟΡΑΣΙΔΗΣ ΜΟΣΧΟΣ του Νικολάου
ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Νικολάου
ΜΟΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Χρήστου
ΜΟΥΛΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Παντελή
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του Λαζάρου
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Κωνσταντίνου
ΠΑΤΙΛΗ ΑΡΓΥΡΩ του Αλέξανδρου
ΣΑΓΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Παναγιώτη
ΣΤΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος
ΤΣΙΤΣΙΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος
ΦΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικηφόρου
ΧΑΡΙΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΑ) του Χρηστάκη

Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών:

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΣΠΕΝΤΖΟΣ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου
ΑΣΚΗΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του Ευάγγελου
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του Ιωάννη
ΓΚΕΜΗ ΕΝΤΑ του Ροκ
ΔΑΡΣΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Ευθυμίου
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Βασιλείου
ΚΑΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
ΚΑΡΧΙΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ελευθερίου
ΚΟΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Φάνη
ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ-ΔΑΜΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Γεωργίου
ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ηλία
ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου
ΧΑΡΔΑΒΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Κωνσταντίνου

Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών:

ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΦΗ) του Γεωργίου
ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του Νικολάου
ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ευστρατίου
ΔΑΝΕΖΗ-ΛΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΣΥ) του Μιχαήλ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Δημητρίου
ΖΑΝΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σπυρίδωνα
ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Κυριάκου
ΜΙΣΕΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
ΜΠΑΡΚΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Ιωάννη
ΜΠΑΡΜΠΑΡΕΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Νικολάου
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του Ευθυμίου
ΝΤΕΪΜΕΝΤΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σπυρίδωνα
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη
ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού
ΤΣΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Σωτηρίου
ΦΟΥΣΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΒΙΚΥ) του Μιλτιάδη
ΧΑΛΑΡΗ-ΜΠΑΡΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Μιχαήλ
ΧΑΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Εμμανουήλ
ΧΑΛΙΚΙΩΤΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ (ΓΑΒΡΙΛΟΣ) του Ιωάννη
ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Φωτίου

Α’ Ανατολικής Αττικής:

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του Νικολάου
ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ) του Μιχαήλ
ΑΥΓΕΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του Γεωργίου
ΒΡΕΤΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου
ΖΩΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΚΟΝΣΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
ΜΠΟΥΛΜΠΑΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Κωνσταντίνου
ΤΕΛΩΝΙΑΤΗ – ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ του Σωτηρίου
ΤΣΕΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Δημητρίου
ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) συζ. Δημητρίου

Β’ Δυτικής Αττικής:

ΑΚΑΜΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Κωνσταντίνου
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ του Μιχαήλ
ΛΙΟΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Αθανασίου
ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Τιμολέων
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Λάζαρου
ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου

Α’ Πειραιώς:

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του Θεοδώρου
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Σταματίου
ΑΡΚΑΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ (ΡΟΥΛΑ) του Ευτυχίου
ΒΟΥΡΕΞΑΚΗ – ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΚΑΤΙΝΑ) του Αναστασίου
ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ηλία
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Ιωάννη
ΠΟΝΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ηλία
ΧΡΥΣΟΦΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Ιακώβου

Β’ Πειραιώς:

ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
ΖΑΡΝΑΒΕΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Κωνσταντίνου
ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του Ιωάννη
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Δημητρίου
ΜΑΛΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Γεωργίου
ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του Βασιλείου
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ – ΝΤΙΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ
ΠΟΛΥΖΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ του Μιχαήλ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Νικολάου

Αχαΐας:

ΛΟΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του Ευαγγέλου
ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου
ΒΟΥΛΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Νικολάου
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ του Ιωάννη
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα
ΣΚΑΝΔΑΜΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Μιχαήλ
ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γρηγορίου
ΤΑΠΕΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία
ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αχιλλέα
ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

Βοιωτίας:

ΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του Κωνσταντίνου
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ του Αλεξάνδρου
ΚΟΣΚΟΒΟΛΗ – ΓΙΑΧΡΙΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Λουκά
ΜΟΥΛΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
ΝΤΑΝΤΟΥΜΗ ΙΩΑΝΝΑ του Αθανασίου

Γρεβενών:

ΓΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Δαυίδ
ΤΣΙΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αργυρίου

Δράμας:

ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) του Δημητρίου
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου
ΧΑΡΙΣΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ) του Αντωνίου

Δωδεκανήσου:

ΓΑΒΑΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του Νικολάου
ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ-ΒΑΪΟΣ του Νικολάου
ΚΡΕΜΑΣΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θωμά
ΜΠΑΚΡΥΣΙΩΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ του Αποστόλου
ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
ΦΤΑΚΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του Παναγιώτη
ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Φραγκίσκου

Έβρου:

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Χαράλαμπου
ΖΑΠΑΡΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Εμμανουήλ
ΚΑΡΑΦΥΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Τραϊανού
ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΡΦΩ του Θεοδώρου
ΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Δημητρίου

Ευβοιας:

ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΦΗ) του Γεωργίου
ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του Αγγέλου
ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ – ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου
ΠΑΠΑΔΙΟΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) του Δημητρίου
ΠΑΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ταξιάρχη
ΣΕΠΕΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Ευρυτανίας:

ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Παναγιώτη
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Στεφάνου
ΣΙΑΚΑΒΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ -ΣΜΑΡΑΓΔΑ του Ιωάννη

Ζακύνθου:

ΚΑΡΤΣΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Σωτηρίου
ΛΑΖΕΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ-ΒΕΡΑ του Βασιλείου
ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Αθανασίου

Ηλείας:

ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Γεωργίου
ΓΙΑΤΡΑ ΖΩΗ του Διονυσίου
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου
ΚΑΤΡΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη
ΚΟΤΣΙΦΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Κωνσταντίνου
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
ΧΡΟΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του Παναγιώτη

Ημαθίας:

ΓΚΙΟΝΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ηρακλή
ΜΠΡΟΥΣΚΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χρήστου
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Ιωάννη
ΤΟΡΟΡΗ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του Βασιλείου

Ηρακλείου:

ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΦΗ) του Γεωργίου
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Μιχαήλ
ΒΑΤΣΙΝΑ ΕΛΕΝΗ του Φανουρίου
ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του Γεωργίου
ΚΑΛΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Νικολάου
ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αλέξανδρου
ΜΠΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μηνά
ΣΤΑΘΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στεφάνου
ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Εμμανουήλ
ΧΑΤΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Γεωργίου

Θεσπρωτίας:

ΔΑΛΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του Δημητρίου
ΜΠΟΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γρηγορίου
ΠΑΣΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Αλέκος) του Χρήστου
ΣΑΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

Α’ Θεσσαλονίκης:

ΑΒΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΑΠΠΑΔΟΚΗΣ) του Συμεών
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του Αντωνίου
ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του Δημητρίου
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του Γενναδίου
ΚΑΡΕΚΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Σωτηρίου
ΛΕΙΨΙΣΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Κωνσταντίνου
ΛΙΑΠΗ (ΠΕΝΛΟΓΛΟΥ) ΜΑΡΙΚΑ (ΜΑΡΙΑ) του Χρυσοστόμου
ΜΑΓΚΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αστερίου
ΜΑΝΩΛΑ ΕΛΛΗ – ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Δημητρίου
ΜΟΥΤΑΦΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ του Δημητρίου
ΜΟΥΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Δημητρίου
ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σταύρου
ΣΑΜΑΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του Χαραλάμπους
ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του Πραξιτέλους
ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του Αχιλλέα
ΤΡΙΓΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του Χρήστου
ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Γεωργίου

Β’ Θεσσαλονίκης:

ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πέτρου
ΖΑΚΑΛΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ
ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου
ΚΟΚΟΓΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Στεφάνου
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ-ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Κυριαζή
ΜΠΑΤΣΙΟΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΒΙΚΥ) του Ιωάννη
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Νικολάου
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
ΤΣΙΠΤΣΕ-ΓΚΑΡΟΥ ΟΛΓΑ του Νικολάου
ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στέφανου
ΧΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του Σπύρου

Ιωαννίνων:

ΓΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
ΖΑΡΠΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του Κωνσταντίνου
ΖΗΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Γεωργίου
ΚΑΣΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αριστείδη
ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χρήστου
ΜΠΑΡΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ) του Χαραλάμπους
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΡΕΝΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Λεωνίδα

Καβάλας:

ΜΑΝΤΕΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημοσθένη
ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγή
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Πασχάλη
ΤΣΑΛΔΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
ΤΣΑΡΔΑΚΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του Ορέστη
ΤΣΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του Κυριάκου

Καρδίτσας:

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Θωμά
ΚΟΝΤΑΚΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου
ΚΟΥΚΟΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Δημητρίου
ΡΑΓΙΑ ΑΡΙΣΤΕΑ του Βαΐου

Καστοριάς:

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του Ζήση
ΖΥΜΠΙΔΗΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ του Παναγιώτη
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου
ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του Αχιλλέα

Κέρκυρας:

ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Στεφάνου
ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του Χρυσοστόμου
ΜΠΙΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος
ΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του Βασιλείου
ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΣΥΛΒΑΝΑ του Σπυρίδωνος

Κεφαλληνίας:

ΚΟΥΓΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Σπυρίδωνος
ΠΑΞΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γερασίμου
ΤΣΙΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του Βαλεντίνου

Κιλκίς:

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
ΜΠΑΝΤΡΑ ΚΑΛΙΡΟΗ του Κωνσταντίνου
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Θεοδώρου
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Ιωάννη
ΦΡΑΓΓΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου

Κοζάνης:

ΒΡΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Τριαντάφυλλου
ΓΚΡΙΤΖΕΛΗ-ΤΟΚΜΑΚΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του Πάσχου
ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του Ιωάννη
ΚΑΒΟΥΡΑ-ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του Ιωάννη
ΚΟΥΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΙΣ) του Δημητρίου
ΤΑΪΓΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη
ΤΣΙΛΦΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Χρήστου

Κορινθίας:

ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
ΓΚΙΛΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
ΔΗΜΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Νικολάου
ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανέστη
ΦΑΡΜΑΚΗ-ΓΚΕΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου
ΧΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ηλία

Κυκλάδων:

ΒΛΑΣΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
ΔΑΡΖΕΝΤΑ-ΚΟΥΤΡΟΥΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Θωμά
ΘΕΟΛΟΓΙΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του Νικολάου
ΜΠΑΪΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ελευθερίου
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη

Λακωνίας:

ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Γεωργίου
ΚΑΚΚΑΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Φωτίου
ΜΑΝΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Παναγιώτη
ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
ΣΠΑΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπύρου

Λάρισας:

ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΦΑΝΗ του Θεόφιλου
ΓΑΛΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γρηγορίου
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
ΛΙΑΚΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Θεοφάνη
ΜΑΡΟΥ ΜΑΙΡΗ του Ιωάννη
ΜΠΑΡΓΙΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του Δημητρίου (Τάκη)
ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Δημητρίου
ΤΟΛΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Στεργίου
ΤΣΙΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου

Λασιθίου:

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του Νικολάου
ΕΙΚΟΣΙΠΕΝΤΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του Αντωνίου
ΚΛΩΝΤΖΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μιχαήλ
ΨΥΛΛΙΝΑΚΗ – ΜΑΓΟΥΛΗ ΘΕΟΚΛΕΙΑ (ΚΛΑΙΡΗ) του Μιχαήλ

Λέσβου:

ΓΙΑΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη
ΓΙΑΝΝΟΥΛΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Αναστασίου
ΜΗΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΧΟΧΛΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του Θεοδώρου

Λευκάδας:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ – ΡΕΚΑΤΣΙΝΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του Αλεξάνδρου
ΛΟΥΒΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Σπυροφάνη
ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος

Μαγνησίας:

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιωάννη
ΜΠΕΛΤΖΕΝΙΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (Μάνια) του Χρήστου
ΠΛΑΣΤΑΡΑΣ ΤΡΥΦΩΝ του Ευσταθίου
ΣΑΚΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του Ιωάννη
ΧΑΥΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου

Μεσσηνίας:

ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Νικολάου
ΒΑΡΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Νικήτα
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΤΖΗ (ΜΠΛΑΝΑ) ΑΘΗΝΑ του Αθανασίου
ΠΙΕΡΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Παναγιώτη

Ξάνθης:

ΑΜΑΞΑ ΑΓΛΑΪΑ του Ευαγγέλου
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Κωνσταντίνου
ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Γεωργίου
ΜΠΑΡΑΝ ΜΠΟΥΡΧΑΝ του Νετζαντή
ΣΑΦΕΡ ΟΓΛΟΥ ΝΕΡΙΜΑΝ του Χουσεΐν

Πέλλας:

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΡΑΧΗΛ του Νικολάου
ΖΑΡΟΓΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αριστοτέλη
ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΑΓΑΘΗ του Βασιλείου
ΜΠΟΓΔΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του Γεωργίου
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

Πιερίας:

ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μιχαήλ
ΜΙΧΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
ΠΑΤΡΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του Παναγιώτη
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΟΥΘΕΝΑΣ) του Αθανασίου
ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σταύρου

Πρέβεζας:

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Χρήστου
ΚΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου
ΠΑΠΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αδάμ
ΠΕΠΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Θωμά

Ρεθύμνης:

ΒΑΟΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευαγγέλου
ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Παντελή
ΚΟΤΖΑΝΑΚΗ ΚΑΣΑΝΔΡΑ του Γεωργίου
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του Εμμανουήλ

Ροδόπης:

ΑΧΜΕΤ ΙΛΧΑΝ του Σαμπρή
ΓΟΛΓΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Βασιλείου
ΜΑΝΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαράλαμπου
ΟΣΜΑΝ ΟΓΛΟΥ ΣΙΠΕΛ του Ζεκή
ΤΣΙΤΗΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Σάββα

Σάμου:

ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΝΙΚΗ του Ευαγγέλου
ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αβέρκιου
ΚΟΥΜΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Χριστόδουλου

Σερρών:

ΓΚΙΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Παναγιώτη
ΙΧΤΣΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του Δημητρίου
ΜΑΚΚΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Νικολάου
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΦΑΝΟΥΛΑ του Γεωργίου
ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου
ΤΟΣΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του Θωμά
ΤΣΕΡΒΙΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ευαγγέλου

Τρικάλων:

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Θεόφιλου
ΗΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Προκοπίου
ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Σεραφείμ
ΝΤΙΝΤΗ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του Κωνσταντίνου
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευαγγέλου
ΦΑΜΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου

Φθιώτιδας:

ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του Παναγιώτη
ΓΙΑΤΑΓΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ηλία
ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΟΣ) του Λουκά
ΜΑΖΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Νικολάου
ΣΤΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου

Φλώρινας:

ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Κωνσταντίνου
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Δήμου
ΠΙΧΤΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ιωάννη
ΡΕΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Γεωργίου

Φωκίδας:

ΠΑΝΑΓΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δήμου
ΣΠΑΤΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Δημητρίου

Χαλκιδικής:

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αστερίου
ΕΥΤΑΤΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Νικολάου
ΖΕΠΠΟΥ ΜΑΡΘΑ του Ιωάννη
ΚΑΝΕΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Δημητρίου
ΠΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Νικολάου

Χανίων:

ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Σταύρου
ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του Ιωάννη
ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ
ΝΤΕΡΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παύλου
ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γεωργίου

Χίου:

ΑΜΕΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
ΔΑΝΙΗΛ ΕΙΡΗΝΗ του Νικολάου
ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΔΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ του Εμμανουήλ
ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΑΜΑΛΙΑ του Ισιδώρου

Διαβάστε εδώ όλες τις ειδήσεις για τις εκλογές.

Το δημοσιογραφικό επιτελείο του Newsit.gr, την Κυριακή 7 Ιουλίου 2019, θα σας μεταδίδει λεπτό προς λεπτό όλα τα αποτελέσματα των βουλευτικών εκλογών 2019, από όλους τους Δήμους και τις Περιφέρειες της χώρας. Με την ταχύτητα και την εγκυρότητα που σας έχουμε συνηθίσει, το Newsit.gr θα σας παρουσιάσει λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της εκλογικής διαδικασίας, και με συνεχή ροή ειδήσεων αλλά και εκτενή ρεπορτάζ, από τα επιτελεία των υποψηφίων βουλευτών και τα επιτελεία των κομμάτων, θα σας μεταφέρει τον παλμό των βουλευτικών εκλογών 2019 από όλη τη χώρα.

Δείτε το συγκεντρωτικά αποτέλεσμα βουλευτικών εκλογών Σεπτεμβρίου 2015:

Δείτε το αποτέλεσμα των Ευρωεκλογών Μαϊου 2019:

Διαβάστε εδώ όλες τις ειδήσεις για τις εκλογέςΗ δημοσιογραφική ομάδα του newsit.gr καλύπτει με συνεχή ροή ειδήσεων όλες τις εξελίξεις, ενώ θα μεταφέρει εικόνα από εκλογικά κέντρα από κάθε γωνιά της χώρας. Λεπτό προς λεπτό όλες οι πολιτικές εξελίξεις λίγες μόλις ώρες πριν τις βουλευτικές εκλογές 2019.

#TAGS MM