weather-icon °C AΘΗΝΑ

Εκλογές 2019: Οι υποψήφιοι βουλευτές με τον ΣΥΡΙΖΑ ανά Περιφέρεια – Ονόματα και αποτελέσματα εκλογών

Εκλογές 2019: Οι υποψήφιοι βουλευτές με τον ΣΥΡΙΖΑ ανά Περιφέρεια – Ονόματα και αποτελέσματα εκλογών

ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2019. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ME ΤΟΝ ΣΥΡΙΖΑ. Στην τελική ευθεία για τις κρίσιμες βουλευτικές εκλογές στις 7 Ιουλίου 2019, το newsit.gr σας μεταφέρει σε καθημερινή βάση όλες τις πολιτικές εξελίξεις και σας ενημερώνει mε συνεχή ροή για όσα συμβαίνουν σε όλη τη χώρα, λίγα μόλις 24ωρα πριν τις εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019. Το newsit.gr, προκειμένου να είστε απόλυτα ενημερωμένοι, σας παρουσιάζει όλους τους υποψήφιους βουλευτές όλων των κομμάτων σε όλες τις εκλογικές Περιφέρειες. Στις βουλευτικές εκλογές 2019, υποψήφιοι βουλευτές με τον ΣΥΡΙΖΑ, ανά Περιφέρεια, είναι οι:

Αιτωλοακαρνανίας:

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ευστρατίου
ΒΑΡΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
ΖΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΗΡΩ του Σωκράτη
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου
ΜΙΧΑΛΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Παναγιώτη
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του Χρήστου
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

Αργολίδος:

ΓΑΒΡΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
ΓΚΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του Στέφανου
ΝΙΚΟΛΑΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Πέτρου
ΣΚΟΥΡΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του Δημητρίου

Αρκαδίας:

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Παντελή
ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία
ΡΟΥΣΙΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Ιωάννη
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΑ του Σπυρίδωνος
ΣΤΑΪΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου

Αρτας:

ΒΛΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Δημητρίου
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ ΟΛΓΑ του Βασιλείου
ΜΠΕΚΑ ΕΛΠΙΔΑ του Δημητρίου
ΤΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευαγγέλου
ΤΣΙΡΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου

Α’ Αθηνών:

ΒΕΡΝΑΡΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Δημοσθένη
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βρασίδα
ΒΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
ΔΕΚΑΒΑΛΛΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΙΑ (ΑΝΝΙΤΑ) του Κωνσταντίνου
ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Βασιλείου
ΔΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ (ΜΑΓΚΥ) του Ελευθερίου
ΕΛΕΦΑΝΤΗ ΑΝΝΑ του Αγγέλου
ΖΟΡΜΠΑ ΜΥΡΣΙΝΗ του Παναγιώτη
ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του Σπυρίδωνος
ΚΟΤΡΩΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου
ΛΟΥΒΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ) του Βασιλείου
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ερωτόκριτου
ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Δημητρίου
ΣΒΙΓΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του Βασιλείου
ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Χαραλάμπους
ΤΖΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μόσχου
ΦΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αριστοτέλη
ΦΙΛΙΝΗ ΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου

Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών:

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου
ΑΥΛΩΝΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του Βασιλείου
ΓΚΑΜΑΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ελευθερίου
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ
ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΙΩΑΝΝΕΤΑ (ΑΝΝΕΤΑ) του Σωκράτη
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ (ΤΑΝΙΑ) του Ιπποκράτη
ΚΑΤΡΟΥΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στέλιου-Παναγιώτη
ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του Γεωργίου
ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του Ιωσήφ
ΚΟΥΪΚ ΤΕΡΕΝΣ ΣΠΕΝΣΕΡ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Φίλιππα
ΚΟΥΝΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ελευθερίου-Φραγκίσκου
ΜΠΟΥΓΕΛΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΖΑ (ΜΑΡΙΛΙΖΑ) του Διονυσίου
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Πέτρου
ΠΟΛΙΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ (ΝΑΝΗ) του Χρήστου
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Αναστασίου
ΤΣΑΚΑΛΩΤΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ του Στέφανου
ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών:

ΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
ΔΟΔΟΥ – ΝΤΟΝΤΟΥ ΕΡΥΦΙΛΗ του Γεωργίου
ΔΡΑΓΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανδρέα
ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ηλία
ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) του Φωτίου
ΚΟΥΡΟΥΜΠΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ελευθερίου
ΜΙΧΑ ΙΩΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου
ΜΠΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
ΜΠΙΖΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Νικολάου
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΑΣΗΣ) του Θεμιστοκλή
ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του Χριστοφόρου
ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Αγησιλάου
ΣΤΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του Νικολάου
ΤΟΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στεφάνου

Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών:

ΑΛΑΤΣΗ ΦΡΑΙΛΙΧ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη
ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Διονυσίου
ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ του Κωνσταντίνου
ΒΑΜΒΟΥΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του Παναγιώτη
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
ΔΟΥΒΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Χρήστου
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στεφάνου
ΚΟΥΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ του Σπυρίδωνα
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιλτιάδη
ΛΕΒΕΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Στέφανου
ΜΟΥΖΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευστράτιου
ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Περικλή
ΞΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γαλάτη
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ-ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αγγέλου
ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στυλιανού
ΡΩΣΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Σπυρίδωνα
ΣΠΑΣΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του Στυλιανού
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Χρήστου
ΤΡΙΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ορέστη
ΦΩΤΙΟΥ ΘΕΑΝΩ του Βασιλείου
ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΡΑΛΛΙΑ του Δημητρίου
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευάγγελου

Α’ Ανατολικής Αττικής:

ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παύλου
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του Ευθυμίου
ΒΑΡΕΛΗ-ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΖΩΗ του Δημητρίου
ΔΕΔΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του Γεωργίου
ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ
ΜΠΕΗ ΘΑΛΕΙΑ του Αποστόλου
ΝΤΕΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) του Νικήτα
ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΗΣ) του Εμμανουήλ
ΡΟΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Γεωργίου
ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Λουκά
ΣΠΙΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου

Β’ Δυτικής Αττικής:

ΒΑΒΟΥΛΗ ΣΤΑΜΑΤΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του Διονυσίου
ΜΠΑΛΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου
ΠΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα-Αριστοτέλη
ΤΣΙΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηρακλή
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χαράλαμπου
ΧΗΡΑ ΜΑΡΙΑ του Αλέξανδρου

Α’ Πειραιώς:

ΓΕΝΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Σωκράτη
ΔΟΥΖΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευαγγέλου
ΔΡΙΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη
ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Θεμιστοκλή
ΜΠΑΪΡΑΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΡΕΠΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη

Β’ Πειραιώς:

ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ του Ζαφειρίου
ΑΡΣΕΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του Γεωργίου
ΖΑΡΚΙΝΟΣ – ΠΛΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του Ελευθερίου
ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΝΙΝΑ) του Γεωργίου
ΜΑΚΡΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευστρατίου
ΜΠΕΛΙΑ ΣΤΕΛΛΑ του Ιωάννη
ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
ΤΣΕΦΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου
ΨΑΛΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γρηγορίου

Αχαΐας:

ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παύλου
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΑ) του Πέτρου
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ- ΛΑΖΑΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΤΑ του Άγγελου
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Άγγελου
ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αντωνίου
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του Νικολάου
ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Χρήστου
ΡΙΖΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου
ΣΠΑΡΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
ΤΣΟΝΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Βασιλείου

Βοιωτίας:

ΖΑΝΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΘΗΒΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
ΚΑΤΣΙΦΗ-ΖΩΤΑ ΒΕΝΕΤΙΑ του Γεωργίου
ΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΟΥ (ΓΙΩΤΑ) του Λεωνίδα
ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του Ηλία

Γρεβενών:

ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
ΜΠΑΛΑΦΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του Παύλου
ΜΠΓΙΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου

Δράμας:

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Δημητρίου
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Σάββα
ΠΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Παύλου
ΠΑΡΑΣΧΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ του Μιχαήλ

Δωδεκανήσου:

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ
ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θωμά
ΓΙΑΝΝΑΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Νικολάου
ΓΚΑΣΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ του Αντωνίου
ΚΑΜΑΤΕΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του Ιωάννη
ΜΟΣΧΟΝΑ ΑΝΝΥ του Ιωάννη
ΣΑΝΤΟΡΙΝΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Έβρου:

ΓΚΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του Γεωργίου
ΚΑΪΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
ΚΑΛΕΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΙΖΑ) του Δημητρίου
ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του Φωτεινού
ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δήμου

Ευβοιας:

ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κυριάκου
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου
ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΖΩΗ του Ευαγγέλου
ΛΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
ΝΤΕΛΚΗ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ (ΠΑΡΗ) του Νικολάου
ΠΡΑΤΣΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Κλεάνθη
ΣΙΜΩΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αθανασίου
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Ευαγγέλου

Ευρυτανίας:

ΛΑΘΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
ΜΠΕΡΜΠΕΡΗΣ ΜΩΥΣΗΣ του Γεωργίου
ΣΚΟΝΔΡΙΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Νικολάου

Ζακύνθου:

ΚΑΡΥΔΑΚΗ-ΓΡΙΜΑΝΗ ΚΙΚΗ του Θεοδώρου
ΚΟΝΤΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ του Νικολάου
ΜΑΡΚΟΥΤΣΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του Διονυσίου

Ηλείας:

ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Χρήστου
ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Δημητρίου
ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σόλωνα
ΝΟΤΑΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΜΥΡΤΩ του Σταύρου
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου
ΤΖΑΜΠΑΖΗ ΜΑΡΙΑ του Ηλία

Ημαθίας:

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου
ΚΑΛΠΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) του Γεωργίου
ΟΥΡΣΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του Θεοδώρου
ΤΟΛΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Χαράλαμπου

Ηρακλείου:

ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μιχαήλ
ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Μύρωνα
ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Δημητρίου
ΔΑΝΕΛΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αθανασίου
ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου
ΗΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Αντωνίου
ΛΕΝΑΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Νικολάου
ΜΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του Αντωνίου
ΜΙΧΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
ΣΜΠΩΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Μιχαήλ

Θεσπρωτίας:

ΚΑΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος
ΚΟΤΖΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπυρίδωνος
ΠΡΟΒΙΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΘΗΝΑ-ΕΛΕΝΗ του Νικολάου
ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΣΤΥΡΟΠΗ του Αθανασίου

Α’ Θεσσαλονίκης:

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
ΖΟΥΡΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη
ΚΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Στυλιανού
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του Ευριπίδη
ΜΗΤΑΦΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του Ανδρέα
ΜΠΟΛΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του Ηλία
ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Παναγιώτη
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα
ΠΟΥΛΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του Κυριάκου
ΡΑΝΕΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του Ελευθερίου
ΣΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
ΤΑΡΠΙΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Βασιλείου
ΤΕΚΤΟΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΒΟΥΛΑ) του Αναστασίου
ΤΖΕΛΕΠΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Γεωργίου
ΦΟΥΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Ιωάννη
ΧΡΥΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΛΗ) του Κωνσταντίνου

Β’ Θεσσαλονίκης:

ΑΓΟΡΑΣΤΟΥΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Αντωνίου
ΑΥΓΕΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του Πέτρου
ΓΑΪΤΑΡΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Δημητρίου
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Εμμανουήλ
ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
ΜΑΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρυσοβέργη
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του Ιωάννη
ΠΑΝΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
ΤΣΑΪΡΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Θεόφιλου
ΤΣΟΛΠΑ ΣΟΦΙΑ του Δημητρίου
ΦΑΜΕΛΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Πέτρου

Ιωαννίνων:

ΜΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ του Γεωργίου
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
ΝΑΣΣΗ ΟΛΓΑ του Ελευθερίου
ΣΠΕΓΓΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
ΣΤΕΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδώρου
ΤΖΟΥΦΗ ΜΕΡΟΠΗ του Στέφανου

Καβάλας:

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του Παύλου
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
ΜΟΡΦΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανέστη
ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεόδωρου
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του Ιωάννη
ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου

Καρδίτσας:

ΑΓΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοχάρη
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του Παυσανία
ΒΕΡΙΛΛΗΣ ΔΟΜΗΝΙΚΟΣ του Κωνσταντίνου
ΒΡΑΝΤΖΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Αχιλλέως
ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ-ΣΙΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Αθανασίου
ΛΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ευαγγέλου

Καστοριάς:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Δημητρίου
ΜΠΟΥΤΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του Χρήστου
ΤΕΛΙΓΙΟΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του Ιωάννη

Κέρκυρας:

ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
ΒΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Γεωργίου
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Κωνσταντίνου
ΤΟΜΠΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Εμμανουήλ
ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ του Αντωνίου

Κεφαλληνίας:

ΘΕΟΠΕΦΤΑΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Χρήστου
ΜΠΑΤΙΣΤΑΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Διονυσίου
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του Νικολάου

Κιλκίς:

ΨΑΡΡΑ ΣΟΦΙΑ του Θεοδώρου
ΑΓΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου
ΚΑΠΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη
ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαράλαμπου
ΦΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου

Κοζάνης:

ΒΕΤΤΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Δημητρίου
ΓΟΥΛΙΑΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Δημητρίου
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του Κλεάνθη
ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γαβριήλ
ΘΕΟΧΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Χαράλαμπου
ΜΟΥΜΟΥΛΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του Σταματίου
ΝΤΖΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

Κορινθίας:

ΓΚΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αποστόλου
ΘΕΛΕΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του Παναγιώτη
ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
ΤΣΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παύλου
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του Ανδρέα
ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Κυκλάδων:

ΑΓΓΕΛΕΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του Ανδρέα
ΓΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Σπυρίδωνος
ΜΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
ΡΗΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΙΡΕΝ) του Σίμου
ΣΥΡΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου
ΣΥΡΜΑΛΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου

Λακωνίας:

ΑΡΑΧΩΒΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου
ΔΟΥΜΑΝΗ ΣΟΦΙΑ του Πασχάλη
ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του Χρύσανθου
ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ (ΑΝΤΑ) του Χρήστου
ΧΑΣΟΜΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου

Λάρισας:

ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παύλου
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Θωμά
ΒΑΓΕΝΑ ΚΗΛΑΗΔΟΝΗ ΑΝΝΑ χήρα Λουκιανού
ΓΕΛΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Λεωνίδα
ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου
ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του Κωνσταντίνου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αβραάμ
ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του Γεωργίου
ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Χαράλαμπου

Λασιθίου:

ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μιχαήλ
ΚΑΖΑΜΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του Εμμανουήλ
ΠΛΑΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ – ΛΟΥΤΡΙΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΗ του Δημητρίου

Λέσβου:

ΑΝΔΡΕΑΔΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου
ΖΕΡΒΟΥ-ΤΕΝΤΟΜΑ ΜΑΡΙΑ του Σταύρου
ΚΟΤΣΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
ΜΠΟΥΡΝΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
ΠΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευστρατίου

Λευκάδας:

ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΖΩΗ (ΖΕΤΑ) του Αγγέλου
ΣΤΑΥΡΑΚΑ ΜΑΥΡΕΤΑ του Ιωάννη

Μαγνησίας:

ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΚΗΣ) του Αθανασίου
ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του Κωνσταντίνου
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Δημητρίου
ΚΟΥΤΣΙΦΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
ΜΕΪΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Μιχαήλ
ΜΠΑΛΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΜΑΚΗΣ) του Γεωργίου
ΠΑΠΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Στεργίου
ΧΡΥΣΟΒΕΛΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ του Γεωργίου

Μεσσηνίας:

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αντωνίου
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Παναγιώτη
ΚΟΖΟΜΠΟΛΗ – ΑΜΑΝΑΤΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Γεωργίου
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Νικολάου
ΠΑΤΣΑΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Νικολάου
ΧΑΡΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του Βύρωνα

Ξάνθης:

ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Αλεξάνδρου
ΖΕΪΜΠΕΚ ΧΟΥΣΕΪΝ του Χασάν
ΜΠΕΖΙΑΤ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ-ΛΥΓΙΑ του Βασιλείου
ΡΟΥΤΣΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Δημητρίου
ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Πέλλας:

ΤΖΑΚΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Εμμανουήλ
ΚΡΗΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Δημητρίου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σωτηρίου
ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του Σάββα
ΣΗΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ του Αθανασίου

Πιερίας:

ΑΡΙΣΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του Χρήστου
ΖΑΡΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Χρήστου
ΚΑΣΤΟΡΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του Νικολάου
ΣΚΟΥΦΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΜΠΕΤΤΥ) του Δημητρίου
ΤΖΑΜΑΚΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του Γεωργίου
ΤΡΑΠΕΖΑΝΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευσταθίου

Πρέβεζας:

ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Σωτηρίου
ΚΡΙΤΣΙΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Λάμπρου
ΜΠΑΡΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοφάνη
ΜΠΟΤΖΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Μιλτιάδη

Ρεθύμνης:

ΚΛΑΔΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ) του Ευστρατίου
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του Αντωνίου
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Νικολάου
ΞΑΝΘΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου

Ροδόπης:

ΚΑΡΑ ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΑΪΧΑΝ του Μεμέτ
ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Γεωργίου
ΤΣΙΟΥΜΑΚΑ (ΤΣΑΤΣΑΡΙΔΟΥ) ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Ζαχαρία
ΦΕΡΧΑΤ ΟΖΓΚΙΟΥΡ του Ναζήφ
ΧΑΡΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του Αθανασίου

Σάμου:

ΓΑΓΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του Νικολάου
ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σταματίου
ΜΠΕΛΑΒΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

Σερρών:

ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Αντωνίου
ΑΝΘΟΥΛΑΚΗ ΚΑΦΕΝΙΑ του Αθανασίου
ΒΕΛΛΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Φιντία
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αθανασίου
ΚΑΡΠΟΥΧΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία
ΛΑΣΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ευαγγέλου
ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Αποστόλου
ΦΩΤΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου

Τρικάλων:

ΔΡΙΤΣΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ιωάννη
ΞΑΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Άγγελου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αποστόλου
ΣΙΜΟΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου
ΣΤΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου
ΧΑΡΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ (ΠΕΡΥ) του Μενέλαου

Φθιώτιδας:

ΜΙΧΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΝΔΥΛΙΑ του Ευσταθίου
ΒΕΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Φωτίου
ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Δημητρίου
ΜΗΛΙΩΡΙΤΣΑ ΗΛΕΚΤΡΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Κωνσταντίνου
ΜΩΡΙΚΗ ΜΥΡΤΩ του Νικολάου
ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου

Φλώρινας:

ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Δημητρίου
ΚΕΒΡΕΚΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Χαράλαμπου
ΠΕΡΚΑ ΘΕΟΠΙΣΤΗ (ΠΕΤΗ) του Χαράλαμπου
ΣΕΛΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

Φωκίδας:

ΓΚΙΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Λουκά
ΚΩΣΤΟΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΗΛΙΑΣ του Κωνσταντίνου
ΤΣΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ηλία

Χαλκιδικής:

ΙΓΓΛΕΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Θεοδώρου
ΜΑΛΑΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του Ιωάννη
ΠΑΝΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ του Χρήστου
ΣΑΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
ΤΟΣΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Ηλία

Χανίων:

ΒΑΓΙΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου
ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ανδρέα
ΜΠΑΛΩΜΕΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου
ΠΟΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Πέτρου
ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μηνά
ΧΑΙΡΕΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Στέφανου

Χίου:

ΚΑΛΟΓΕΡΑ-ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του Γεωργίου
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Φραγκούλη
ΠΕΙΡΑΝΤΑΚΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του Ιωάννη
ΣΕΡΓΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του Ευαγγέλου

Διαβάστε εδώ όλες τις ειδήσεις για τις εκλογές.

Το δημοσιογραφικό επιτελείο του Newsit.gr, την Κυριακή 7 Ιουλίου 2019, θα σας μεταδίδει λεπτό προς λεπτό όλα τα αποτελέσματα των βουλευτικών εκλογών 2019, από όλους τους Δήμους και τις Περιφέρειες της χώρας. Με την ταχύτητα και την εγκυρότητα που σας έχουμε συνηθίσει, το Newsit.gr θα σας παρουσιάσει λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της εκλογικής διαδικασίας, και με συνεχή ροή ειδήσεων αλλά και εκτενή ρεπορτάζ, από τα επιτελεία των υποψηφίων βουλευτών και τα επιτελεία των κομμάτων, θα σας μεταφέρει τον παλμό των βουλευτικών εκλογών 2019 από όλη τη χώρα.

Δείτε το συγκεντρωτικά αποτέλεσμα βουλευτικών εκλογών Σεπτεμβρίου 2015:

Δείτε το αποτέλεσμα των Ευρωεκλογών Μαϊου 2019:

Διαβάστε εδώ όλες τις ειδήσεις για τις εκλογέςΗ δημοσιογραφική ομάδα του newsit.gr καλύπτει με συνεχή ροή ειδήσεων όλες τις εξελίξεις, ενώ θα μεταφέρει εικόνα από εκλογικά κέντρα από κάθε γωνιά της χώρας. Λεπτό προς λεπτό όλες οι πολιτικές εξελίξεις λίγες μόλις ώρες πριν τις βουλευτικές εκλογές 2019.

#TAGS MM