weather-icon °C AΘΗΝΑ
,

Ενωμένοι Μαρινάκης-Πατέρας κατά της βίας

Ενωμένοι Μαρινάκης-Πατέρας κατά της βίας
ΦΩΤΟ EUROKINISSI.

Ο Γενικός Γραμματέας Αθλητισμού, Πάνος Μπιτσαξής έχει καλέσει όλους τους αρμόδιους φορείς τη Δευτέρα ώστε να συζητήσουν για το μεγάλο αγκάθι του ελληνικού αθλητισμού, τη βία.

Από την πλευρά της Σούπερ Λίγκας θα δώσουν το παρών ο πρόεδρος Βαγγέλης Μαρινάκης, ο αναπληρωτής πρόεδρος Γιώργος Μποροβήλος, ο γενικός διευθυντής Πατρίκ Κομνηνός, ο πρόεδρος της ΠΑΕ Παναθηναϊκός Νικόλας  Πατέρας και ο Δ’ αντιπρόεδρος της ΠΑΕ Ολυμπιακός Γιάννης Μώραλης.

Το διοικητικό συμβούλιο της διοργανώτριας αρχής του πρωταθλήματος ανακοίνωσε το αγωνιστικό πρόγραμμα των 7 πρώτων αγωνιστικών του δεύτερου γύρου.

16η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Τρίτη 04/01/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΛΑΡΙΣΑ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Τρίτη 04/01/11 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NET
Τρίτη 04/01/11 ΑΡΗΣ – ΚΑΒΑΛΑ ΓΗΠ. ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 19:30 NOVA
Τετάρτη 05/01/11 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Δ.Ε. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:00 NOVA
Τετάρτη 05/01/11 Α.Ε.Κ. – ΚΕΡΚΥΡΑ Ο.Α.Κ.Α. 17:15 NOVA
Τετάρτη 05/01/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Τετάρτη 05/01/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 19:30 NET
Τετάρτη 05/01/11 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ 19:30 NOVA
 
 
17η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 08/01/11 ΚΑΒΑΛΑ – ΛΑΡΙΣΑ ΣΤΑΔ. «ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ» 17:15 NOVA
Σάββατο 08/01/11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 08/01/11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ Ο.Α.Κ.Α. 19:30 NOVA
Κυριακή 09/01/11 Δ.Ε. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Κυριακή 09/01/11 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Κυριακή 09/01/11 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Κ. ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ 17:15 NOVA
Κυριακή 09/01/11 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 09/01/11 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:30 NOVA
 
 
18η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 15/01/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΚΕΡΚΥΡΑ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 15/01/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 17:15 NΕΤ
Σάββατο 15/01/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 16/01/11 ΛΑΡΙΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ AEL FC ARENA 15:00 NOVA
Κυριακή 16/01/11 ΑΡΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠ. ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 16/01/11 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 16/01/11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΑΒΑΛΑ Ο.Α.Κ.Α. 19:30 NOVA
Κυριακή 16/01/11 SKODA ΞΑΝΘΗ – Δ.Ε. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:30 NΕΤ
 
 
19η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 22/01/11 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΛΑΡΙΣΑ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 22/01/11 Π.Α.Ο.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 22/01/11 Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ Ο.Α.Κ.Α. 19:30 NOVA
Κυριακή 23/01/11 ΚΑΒΑΛΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΤΑΔ. «ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ» 15:00 NOVA
Κυριακή 23/01/11 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ 15:00 NOVA
Κυριακή 23/01/11 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 23/01/11 Δ.Ε. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 23/01/11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 19:30 NOVA
 
 
20η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 29/01/11 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 29/01/11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Δ.Ε.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Ο.Α.Κ.Α. 19:30 NOVA
Σάββατο 29/01/11 SKODA ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Κ. SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:30 NΕΤ
Κυριακή 30/01/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 30/01/11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΚΑΒΑΛΑ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 30/01/11 ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ AEL FC ARENA 17:15 NOVA
Κυριακή 30/01/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 30/01/11 ΑΡΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠ. ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 19:30 NOVA
 
 
21η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 05/02/11 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 05/02/11 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ 17:15 NOVA
Σάββατο 05/02/11 Α.Ε.Κ. – ΑΡΗΣ Ο.Α.Κ.Α. 19:30 NOVA
Κυριακή 06/02/11 Δ.Ε. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Κυριακή 06/02/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» 15:00 NΕΤ
Κυριακή 06/02/11 ΚΑΒΑΛΑ – ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΤΑΔ. «ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ» 15:00 NOVA
Κυριακή 06/02/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 06/02/11 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 NOVA
 
 
22η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 12/02/11 Δ.Ε. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΚΑΒΑΛΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 12/02/11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 12/02/11 ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠ. ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 13/02/11 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Κυριακή 13/02/11 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 13/02/11 ΛΑΡΙΣΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ AEL FC ARENA 17:15 NOVA
Κυριακή 13/02/11 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NΕΤ
Κυριακή 13/02/11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Κ. Ο.Α.Κ.Α. 19:30 NOVA

#TAGS MM