weather-icon °C AΘΗΝΑ

Αθλητικές μεταδόσεις με ΠΑΟΚ – Άρης και Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ (24/02)

Αθλητικές μεταδόσεις με ΠΑΟΚ – Άρης και Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ (24/02) | Newsit.gr
ΦΩΤΟ eurokinissi

Επίσης, στις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας έχουμε το τελευταίο παιχνίδι της Εθνικής Ελλάδας για τα προκριματικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου της Κίνας, το ντέρμπι κορυφής της Handball Premier μεταξύ της ΑΕΚ και του Ολυμπιακού, αλλά και τον τελικό του Στέφανου Τσιτσιπά με τον Μικαίλ Κουκούσκιν στη Μασσαλία.

Τέλος, στην Αγγλία κρίνεται η πρώτη κούπα της χρονιάς! Τσέλσι – Μάντσεστερ Σίτι δίνουν… μάχη για την κατάκτηση του Λιγκ Καπ Αγγλίας.

Οι αθλητικές μεταδόσεις

13:00 COSMOTE SPORT 2

Λεγανές-Βαλένθια

Ισπανικό Πρωτάθλημα

 

13:30 NOVASPORTS 2

Σαμπντόρια-Κάλιαρι

Ιταλικό Πρωτάθλημα

 

14:30 COSMOTE SPORT 8

Ρέγκενσμπουργκ-Αμβούργο

Γερμανία δεύτερη κατηγορία

 

15:00 COSMOTE SPORT 9

ATP World Tour 500

Τένις (Τσιτσιπάς – Κουκούσκιν)

 

15:00 ΕΡΤ3

Απόλλων Πόντου-Βόλος

Football League

 

15:00 NOVASPORTS 1

Πανιώνιος-Παναθηναϊκός

Σούπερ Λίγκα

 

15:30 NOVASPORTS 2

Αϊντχόφεν-Φέγενορντ

Ολλανδικό Πρωτάθλημα

 

16:00 NOVASPORTS 4

Κιέβο-Τζένοα

Ιταλικό Πρωτάθλημα

 

16:00 NOVASPORTS 5

Σασουόλο-Σπαλ

Ιταλικό Πρωτάθλημα

 

16:05 COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λίβερπουλ

Αγγλικό Πρωτάθλημα

 

16:30 COSMOTE SPORT 3

Ανόβερο-Άιντραχτ Φρανκφούρτης

Γερμανικό Πρωτάθλημα

 

17:00 COSMOTE SPORT 7

Μαγδεμβούργκο-Στουτγκάρδη

Χάντμπολ

 

17:00 ΕΡΤ3

ΑΕΚ-Ολυμπιακός

Χάντμπολ

 

17:15 COSMOTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης-Βιγιαρεάλ

Ισπανικό Πρωτάθλημα

 

18:00 NOVASPORTS 5

Ροστόφ-Κράσνονταρ

Ρωσικό Πρωτάθλημα

 

18:00 NOVASPORTS 4

Ραπίντ Βιέννης-Σάλτσμπουργκ

Αυστριακό Πρωτάθλημα

 

18:30 NOVASPORTS 2

Τσέλσι-Μάντσεστερ Σίτι

Λιγκ Καπ Αγγλίας

 

19:00 ΕΡΤ2

Γερμανία-Ελλάδα

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Μπάσκετ

 

19:00 ΕΡΤ1

Λαμία-ΑΕΛ

Σούπερ Λίγκα

 

19:00 NOVASPORTS 3

Πάρμα-Νάπολι

Ιταλικό Πρωτάθλημα

 

19:00 COSMOTE SPORT 2

Ντόρτμουντ-Λεβερκούζεν

Γερμανικό Πρωτάθλημα

 

19:30 COSMOTE SPORT 2

Βαγιαδολίδ-Μπέτις

Ισπανικό Πρωτάθλημα

 

19:30 NOVASPORTS 1

ΠΑΟΚ-Άρης

Σούπερ Λίγκα

 

19:30 FOX SPORTS

Wash.Capitals-NY Rangers

NHL

 

20:00 COSMOTE SPORT 7

Μονπελιέ-Μπαρτσελόνα

Χάντμπολ

 

21:00 COSMOTE SPORT 2

Λεβάντε-Ρεάλ Μαδρίτης

Ισπανικό Πρωτάθλημα

 

21:30 NOVASPORTS 2

Φιορεντίνα-Ίντερ

Ιταλικό Πρωτάθλημα

 

22:00 NOVASPORTS 3

Μονακό-Λιόν

Γαλλικό Πρωτάθλημα

 

22:00 COSMOTE SPORT 6

ATP World Tour 500

Τένις

 

22:30 COSMOTE SPORT 4

Τορόντο Ράπτορς-Ορλάντο Μάτζικ

NBA

#TAGS MM