Λουτσέσκου μετά το Βόλος – ΠΑΟΚ: «Αν με νευριάζετε θα σας στέλνω για ύπνο»

ΦΩΤΟ intime

Ο ΠΑΟΚ νίκησε με 1-0 στο Βόλο για την 26η και τελευταία αγωνιστική της κανονικής διάρκειας της Super League 1, και ο Ραζβάν Λουτσέσκου είχε… όρεξη στις δηλώσεις του μετά το ματς.

Ο Λουτσέσκου σχολίασε την αναμέτρηση και τη νίκη του ΠΑΟΚ στην έδρα του Βόλου, αλλά έκλεισε και με φοβερή ατάκα τις δηλώσεις του στην Cosmote TV.

Οι δηλώσεις του Λουτσέσκου

«Νομίζω ότι συνηθίσατε ο ΠΑΟΚ να δημιουργεί πολλές ευκαιρίες, όπως έκανε και σήμερα απλά δεν σκόραρε. Στο β’ ημίχρονο αν εξαιρέσω ένα δεκάλεπτο που ήταν “μυστήριο” το παιχνίδι, είχαμε τον έλεγχο. Είχαμε πολλές πιθανότητες, που αν τις αξιολογούσαμε διαφορετικά θα μπορούσαμε να είχαμε ένα τέρμα.

Δεχθήκαμε μια ευκαιρία και είναι φυσιολογικό από μια ομάδα σαν τον Βόλο που είναι στην 5η θέση, αλλά νομίζω ότι δείξαμε μια διαφορετική ωριμότητα όταν το σκορ είναι σε ένα λεπτό σημείο.

Αν με νευριάζετε θα σας στέλνω για ύπνο».