Με Εθνική Ελλάδας οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (11/10)

Η αναμέτρηση της Εθνικής Ελλάδας με τη Μολδαβία για το Nations League και ο τελικός του Roland Garros ανάμεσα στον Ναδάλ και τον Τζόκοβιτς ξεχωρίζουν από τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (11/10).

Οι αθλητικές μεταδόσεις

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto3 Γαλλία

10:00 Eurosport 1

Παγκόσμιο Κύπελλο Slovakiaring Μηχανοκίνητα

10:25 COSMOTE SPORT 7 HD

MotoGP Γαλλία

10:55 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto2 Γαλλία

12:00 COSMOTE SPORT 9 HD

WRC Ιταλία

12:05 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto3 Γαλλία

12:25 Eurosport 1

Τελικός διπλού γυναικών, Γαλλικό Όπεν Τένις

13:00 COSMOTE SPORT 9 HD

WRC Ιταλία

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD

Μπανταλόνα – Μπιλμπάο ACB Liga Endessa

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD

MotoGP Γαλλία

13:30 Eurosport 2

Παγκόσμιο Κύπελλο Slovakiaring Μηχανοκίνητα

14:00 Novasports 1HD

ΑΕΚ Κ19 – Ολυμπιακός Κ19 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 6 HD

Λειψία – Φούσε Βερολίνου Liqui Moly Bundesliga χάντμπολ

14:30 Eurosport 2

Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία

15:10 COSMOTE SPORT 5 HD

Aramco Grosser Preis der Eifel Αγώνας

15:15 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto2 Γαλλία

15:55 Eurosport 1, ΕΡΤ Sports HD

Νόβακ Τζόκοβιτς – Ραφαέλ Ναδάλ Τένις

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Καζακστάν – Αλβανία UEFA Nations League

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Ιρλανδία – Ουαλία UEFA Nations League

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Λοκομοτίβ Κουμπάν – Κάλεβ VTB United League

16:35 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto E Λε Μαν, Γαλλία – 2ος αγώνας

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD

KPRF – Τιουμέν UEFA Futsal Champions League

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD

Φινλανδία – Βουλγαρία UEFA Nations League

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Νορβηγία – Ρουμανία UEFA Nations League

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Κροατία – Σουηδία UEFA Nations League

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Ολλανδία UEFA Nations League

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Αγγλία – Βέλγιο UEFA Nations League

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD

Γκραν Κανάρια – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endessa

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Μπαρτσελόνα – Μούρθια UEFA Futsal Champions League

21:45 COSMOTE SPORT 5 HD

Ρωσία – Τουρκία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD

Σκωτία – Σλοβακία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD

Ισλανδία – Δανία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD

Κόσοβο – Σλοβενία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD

Πολωνία – Ιταλία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD

Ελλάδα – Μολδαβία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD

Γαλλία – Πορτογαλία UEFA Nations League

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Λας Βέγκας Έισις – Σιάτλ Στορμ WNBA Finals

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Αθλητικά Τελευταίες ειδήσεις