weather-icon °C AΘΗΝΑ
,

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας [24/11]

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας [24/11] | Newsit.gr
ΦΩΤΟ eurokinissi

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου περιλαμβάνει ακόμα πολλά παιχνίδια από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα αλλά κι αγώνες για την έβδομη αγωνιστική της Basket League.

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

10:00
Eurosport 2
Κέρλινγκ: Τελικός Γυναικών
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα, Εσθονία

14:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Ντάρμσταντ-Κολονία
Bundesliga 2

14:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Έιμπαρ-Ρεάλ Μαδρίτης
LaLiga Santander

14:30
Novasports 1HD
Ρόδεραμ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Championship

15:00
Eurosport 2
Κέρλινγκ: Τελικός Ανδρών
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα, Εσθονία

15:45
ΕΡΤ Play2
Προμηθέας – Κύμη
Basket League

15:45
ΕΡΤ Play1
Ρέθυμνο – Χολαργός
Basket League

16:00
Novasports 2HD
Ουντινέζε – Ρόμα
Serie A

16:00
ΕΡΤ HD
Παναθηναϊκός – Απόλλων Σμύρνης
Super League

16:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Βόλφσμπουργκ-Λειψία
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Άουγκσμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Βερολίνου-Χόφενχαϊμ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μάιντς-Ντόρτμουντ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπάγερν Μονάχου-Φορτούνα Ντίσελντορφ
Bundesliga

17:00
Novasports 3HD
Στόουκ – ΚΠΡ
Championship

17:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουότφορντ-Λίβερπουλ
Premier League

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ζενίτ-Ζιέλονα Γκόρα
VTB United League

17:15
COSMOTE SPORT 4 HD
Βαλένθια-Ράγιο Βαγεκάνo
LaLiga Santander

17:15
Novasports 1HD
Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΛ
Super League

18:00
Novasports 5HD
Χάρτμπεργκ – Σάλτσμπουργκ
Αυστριακό πρωτάθλημα

18:00
Novasports 4HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Τουλούζ
Ligue 1

18:00
ΕΡΤ2
Περιστέρι – Λαύριο
Basket League

19:00
Novasports 3HD
Γιουβέντους – ΣΠΑΛ
Serie A

19:00
FOX Sports
Georgetown Hoyas – Campbell Fighting Camels
NCAA College Basketball

19:00
ΕΡΤ HD
Παναιτωλικός – ΑΕΚ
Super League

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Κιέλτσε-Μπαρτσελόνα
VELUX EHF Champions League Χάντμπολ

19:30
Novasports 1HD
Μπρέντα – Άγιαξ
Eredivisie

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε-Νυρεμβέργη
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Ουέσκα-Λεβάντε
LaLiga Santander

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ-Τσέλσι
Premier League

19:30
Novasports 2HD
ΠΑΟΚ – Ξάνθη
Super League

21:00
Eurosport 2
Καλλιτεχνικό πατινάζ: Grand Prix Γαλλίας
Καλλιτεχνικό πατινάζ

21:00
FOX Sports
Rangers – Capitals
NHL

21:00
Novasports 3HD
Καέν – Μονακό
Ligue 1

21:30
Novasports 1HD
Ίντερ – Φροζινόνε
Serie A

21:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Γκραν Κανάρια-Εστουντιάντες
ACB Liga Endesa

21:45
Novasports 4HD
Αϊντχόφεν – Χερενφέιν
Eredivisie

21:45
OPEN TV
Ρίβερ Πλέιτ – Μπόκα Τζούνιορς
Τελικός Κόπα Λιμπερταδόρες

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα
LaLiga Santander

#TAGS MM