Ολυμπιακός – Ατρόμητος: Γκολ ο Μπιέλ για το 1-0 και άμεση «απάντηση» του Κγιάρτανσον για το 1-1

Ολυμπιακός – Ατρόμητος: Γκολ ο Μπιέλ για το 1-0 και άμεση «απάντηση» του  Κγιάρτανσον για το 1-1
ΦΩΤΟ intime

Ο Ολυμπιακός αντιμετωπίζει τον Ατρόμητο για τη φάση των “16” στο Κύπελλο Ελλάδας και οι δύο ομάδες κατάφεραν να σκοράρουν από το ξεκίνημα της αναμέτρησης.

Πριν ολοκληρωθούν έντεκα λεπτά αγώνα, το σκορ είχε γίνει 1-1 στο ματς, με τον Πεπ Μπιελ να πετυχαίνει πρώτος γκολ για τον Ολυμπιακό, με εξαιρετικό σουτ από τα όρια της περιοχής, για να “απαντήσει” τέσσερα λεπτά αργότερα ο Κγιάρτανσον.

Ο επιθετικός του Ατρομήτου βρήκε δίχτυα με άψογη κεφαλιά μετά από εκτέλεση φάουλ από μακριά και ισοφάρισε αμέσως τον αγώνα, για την ομάδα του Περιστερίου.

Το γκολ για το 1-0 του Ολυμπιακού

Το γκολ για το 1-1 του Ατρομήτου