13oC Αθήνα

ΠΑΟΚ: Η παρακάμερα του αγώνα δείχνει το σοκ του πάγκου από την ισοφάριση του ΟΦΗ

youtube

Ο ΠΑΟΚ έχασε τη νίκη στην έδρα του ΟΦΗ… μέσα από τα χέρια του, αφού ο Απόστολος Διαμαντής ισοφάρισε (1-1) στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων. Η παρακάμερα των Θεσσαλονικέων δείχνει το σοκ που δέχθηκε ο πάγκος των φιλοξενούμενων στο 90+12.

Ο ΠΑΟΚ απέτυχε για δεύτερο σερί εκτός έδρας ματς στη Super League 1 να πάρει το “τρίποντο” φέρνοντας 1-1 στο “Γεντί Κουλέ”, με τον ΟΦΗ να ισοφαρίζει στο… 102′.

Η τελευταία φάση της αναμέτρησης “γονάτισε” τους Θεσσαλονικείς, με την παρακάμερα του ΠΑΟΚ να δείχνει το… σοκ που δέχθηκε ο πάγκος του “δικέφαλου του Βορρά”.