Ξάνθη – Ολυμπιακός: Τα έντονα παράπονα του Αβραάμ Παπαδόπουλου στο διαιτητή! video

ΦΩΤΟ Intime

Έντονα παράπονα του Αβραάμ Παπαδόπουλου προς τον διαιτητή της αναμέτρησης με την Ξάνθη μετά το τέλος του αγώνα για το γεγονός ότι δεν κράτησε παραπάνω λεπτά καθυστερήσεων.

Έξαλλος ήταν ο Αβραάμ Παπαδόπουλος με τον διαιτητή του αγώνα της Ξάνθης με τον Ολυμπιακό, κ. Διαμαντόπουλο, για το γεγονός ότι κράτησε λιγότερο χρόνο καθυστερήσεων από όσο έπρεπε, όπως θεωρούσε ο αρχηγός των “ερυθρόλευκων”.  Μετά το τέλος του ματς που έληξε με ισοπαλία χωρίς γκολ (0-0) ο Αβραάμ Παπαδόπουλος πλησίασε τον διαιτητή και του ζήτησε το λόγο σε έντονο ύφος.