Βόλος – Παναθηναϊκός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ: Νέα “σφαλιάρα” για τον Παναθηναϊκό!

ΦΩΤΟ intime

Ο Παναθηναϊκός προηγήθηκε νωρίς στο Βόλο αλλά δεν κατάφερε ούτε στη 13η αγωνιστική της Superleague να πετύχει δεύτερη σερί νίκη, μένοντας στο 1-1 με τη θεσσαλική ομάδα, που ισοφάρισε από το πρώτο ημίχρονο και άντεξε μέχρι τέλους.

Παναθηναϊκός και Βόλος αναδείχθηκαν ισόπαλοι 1-1 στο Πανθεσσαλικό, με το Τριφύλλι να δέχεται νέα “σφαλιάρα” στη Superleague, χάνοντας την ευκαιρία να πλησιάσει την πρώτη 5άδα της βαθμολογίας.

Οι “πράσινοι” προηγήθηκαν με πέναλτι του Χατζηγιοβάνη, έχασαν αρκετές ευκαιρίες για γκολ, αλλά δεν κατάφεραν να πάρουν τη νίκη κόντρα στους Βολιώτες, που ισοφάρισαν επίσης με πέναλτι του Μουνίθ από το πρώτο ημίχρονο.

Παρακολουθήστε LIVE το Βόλος – Παναθηναϊκός από το Newsit.gr

Ο Παναθηναϊκός δεν έχει ακόμη δεύτερο σερί νικηφόρο παιχνίδι στο πρωτάθλημα, αφού με το 1-1 στο Βόλο, έχασε μία ακόμη ευκαιρία μετά τη νίκη με 1-0 επί του Αστέρα Τρίπολης, την προηγούμενη αγωνιστική.