weather-icon °C AΘΗΝΑ
,

Δείτε εδώ όλα τα δρομολόγια των πλοίων από το Λιμάνι του Πειραιά

Δείτε εδώ όλα τα δρομολόγια των πλοίων από το Λιμάνι του Πειραιά | Newsit.gr

Όπως επισημαίνεται από το κεντρικό Λιμεναρχείο του Πειραιά καλό είναι να επι8βεβαιώνετε τα δρομολόγια μέσω των εταιρειών ή στα τηλέφωνα 14944 – 14541.

ΔΕΥΤΕΡΑ 13/8

ΑΦΙΞΕΙΣ

ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

SEA JET 2

00:45

ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. –Ε9

Μ. ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

06:45

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ

Λ – Ε7

HIGHSPEED 4

01:25

ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

ΤΖ– Ε7

CHAMPION JET 1

07:00

ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ.- Ε9

SPEEDRUNNER III

01:30

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

ΤΖ – Ε7

SEA JET 2

07:00

ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

Α.Σ. –Ε9

HELLENIC HIGHSPEED

02:40

ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ

ΤΖ – Ε7

HELLENIC HIGHSPEED

07:05

ΣΙΦΝΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

ΤΖ – Ε7

Μ. ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

05:00

ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

07:05

ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ

Α.Σ. – Ε9

ΚΡΗΤΗ ΙΙ

06:15

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

SPEEDRUNNER III

07:05

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

ΤΖ – Ε7

ΚΝΩΣΟΣ Π.

06:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Η – Ε2

ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ

07:10

ΣΙΦΝΟ ΚΙΜΩΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

ΜΥΚΟΝΟΣ Π.

06:30

ΧΑΝΙΑ

D3 – Ε2

HIGHSPEED 4

07:15

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ

ΤΖ– Ε7

Ν.ΣΑΜΟΣ

06:55

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ

ΗΕ2

Μ. ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

07:25

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

07:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

07:30

ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ 2

08:05

ΡΟΔΟ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΛΕΡΟ ΠΑΤΜΟ ΣΥΡΟ

D3 – E1

Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ

07:35

ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΕΥΔΗΛΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

ΤΖ – Ε7

ΠΡΕΒΕΛΗΣ 11:55 ΡΟΔΟ ΧΑΛΚΗ ΔΙΑΦΑΝΙ ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ ΣΗΤΕΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΝΑΦΗ ΘΗΡΑ ΜΗΛΟ

Α.Δ. – Ε3

ΜΥΚΟΝΟΣ Π.

16:00

ΧΑΝΙΑ

D3 – Ε2

SUPERJET

14:35

ΙΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΚΙΜΩΛΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. –Ε9

SUPERJET

16:15

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ

Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ

14:45

ΑΝΑΦΗ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

SPEEDRUNNER III

17:00

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ

ΤΖ – Ε7

SPEEDRUNNER III

15:30

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ

17:30

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

CHAMPION JET 1

18:00

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

Α.Σ.- Ε9

ΠΡΕΒΕΛΗΣ

18:00

ΘΗΡΑ ΑΝΑΦΗ ΚΑΣΟ ΚΑΡΠΑΘΟ ΔΙΑΦΑΝΙ ΧΑΛΚΗ ΡΟΔΟ

Α.Δ. – Ε3

HELLENIC HIGHSPEED

18:45

ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΦΝΟ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ 2

19:00

ΣΥΡΟ ΠΑΤΜΟ ΛΕΡΟ ΚΩ ΡΟΔΟ

D3 – E1

HIGHSPEED 4

19:20

ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

ΤΖ– Ε7

Ν.ΣΑΜΟΣ

20:00

ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

ΗΕ2

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

19:45

ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ

Λ – Ε7

ΚΡΗΤΗ ΙΙ

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

21:00

ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ

Α.Σ. – Ε9

ΚΝΩΣΟΣ Π.

22:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Η – Ε2

Μ. ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

23:15

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

22:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

SEA JET 2

23:50

ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ

Α.Σ. –Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

22:00

ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ ΦΟΥΡΝΟΙ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΒΑΘΥ

Λ – Ε7

Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ

23:55

ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΕΥΔΗΛΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ

ΤΖ – Ε7

ΤΡΙΤΗ 14/8

ΑΦΙΞΕΙΣ

ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

SPEEDRUNNER III

01:05

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ

ΤΖ – Ε7

Μ. ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

06:45

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ

Λ – Ε7

Μ. ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

05:00

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

CHAMPION JET 1

07:00

ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ.- Ε9

Μ.ΣΤΑΡ 1

06:00

ΡΟΔΟ ΣΥΜΗ ΚΩ ΘΗΡΑ

D3 – Ε1

SEA JET 2

07:00

ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ. –Ε9

B.HORIZON

06:15

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

HELLENIC HIGHSPEED

07:05

ΣΙΦΝΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

ΤΖ – Ε7

ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

06:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Η – Ε2

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

07:05

ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

Α.Σ. – Ε9

ΜΥΚΟΝΟΣ Π.

06:30

ΧΑΝΙΑ

D3 – Ε2

SPEEDRUNNER III

07:05

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

ΤΖ – Ε7

Ν.ΡΟΔΟΣ

06:45

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ

ΗΕ2

HIGHSPEED 4

07:15

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ

ΤΖ– Ε7

B.GALAXY

07:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ 07:15 ΜΥΚΟΝΟ ΕΥΔΗΛΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΒΑΘΥ ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΗΜΝΟ ΚΑΒΑΛΑ

ΤΖ – Ε7

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

10:00

ΚΑΒΑΛΑ ΛΗΜΝΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ ΒΑΘΥ ΦΟΥΡΝΟΙ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ ΠΑΤΜΟ

D3 – Ε2

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

07:25

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

Ν.ΧΙΟΣ

10:20

ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ ΡΟΔΟ ΤΗΛΟ ΝΙΣΥΡΟ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ

D3 – Ε1

Μ.ΣΤΑΡ 1

08:00

ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ

D3 – Ε1

SUPERJET

14:35

ΙΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. –Ε9

ΙΟΝΙΣ

10:00

ΚΥΘΗΡΑ ΚΙΣΣΑΜΟ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ

14:45

ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

Ν.ΧΙΟΣ

15:00

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΠΑΤΜΟ ΛΕΙΨΟΙ ΛΕΡΟ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ ΚΑΡΠΑΘΟ

D3 – Ε1

SPEEDRUNNER III

15:30

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

ΤΖ – Ε7

ΜΥΚΟΝΟΣ Π.

16:00

ΧΑΝΙΑ

D3 – Ε2

ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ

17:40

ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΚΙΜΩΛΟ ΣΙΦΝΟ

Α.Σ. – Ε9

SUPERJET

16:15

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ

Α.Σ. – Ε9

CHAMPION JET 1

18:00

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

Α.Σ.- Ε9

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

17:00

ΜΥΚΟΝΟ ΠΑΤΜΟ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ ΦΟΥΡΝΟΙ ΒΑΘΥ ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΗΜΝΟ ΚΑΒΑΛΑ

D3 – Ε2

Μ.ΣΤΑΡ 1

18:30

ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ

D3 – Ε1

SPEEDRUNNER III

17:00

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

ΤΖ – Ε7

HELLENIC HIGHSPEED

18:45

ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΦΝΟ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ

17:30

ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

SEA JET 2

19:15

ΘΗΡΑ ΙΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ

Α.Σ. –Ε9

Ν.ΡΟΔΟΣ

21:00

ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

ΗΕ2

HIGHSPEED 4

19:20

ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

ΤΖ– Ε7

B.HORIZON

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

20:25

ΒΑΘΥ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΦΟΥΡΝΟΙ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ 1

21:30

ΘΗΡΑ ΚΩ ΡΟΔΟ

D3 – Ε1

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

21:00

ΜΗΛΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ

Α.Σ. – Ε9

B.GALAXY

22:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

Μ. ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

23:15

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

22:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Η – Ε2

ΤΕΤΑΡΤΗ 15/8

ΑΦΙΞΕΙΣ

ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

SPEEDRUNNER III

00:30

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

ΤΖ – Ε7

Μ. ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

06:45

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ AIΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ

Λ – Ε7

Μ. ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

05:00

ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

CHAMPION JET 1

07:00

ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ.- Ε9

ΚΡΗΤΗ ΙΙ

06:15

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

SEA JET 2

07:00

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

Α.Σ. –Ε9

ΚΝΩΣΟΣ Π.

06:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Η – Ε2

HELLENIC HIGHSPEED

07:05

ΣΙΦΝΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

ΤΖ – Ε7

ΜΥΚΟΝΟΣ Π.

06:30

ΧΑΝΙΑ

D3 – Ε2

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

07:05

ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΙΜΩΛΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ

Α.Σ. – Ε9

Ν.ΣΑΜΟΣ

06:55

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΨΑΡΑ

ΗΕ2

SPEEDRUNNER III

07:05

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ

ΤΖ – Ε7

ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

07:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ

07:10

ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ 2

08:05

ΡΟΔΟ ΚΩ ΛΕΡΟ ΠΑΤΜΟ ΣΥΡΟ

D3 – E1

HIGHSPEED 4

07:15

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ

ΤΖ– Ε7

SUPERJET

14:35

ΙΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. –Ε9

Μ. ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

07:25

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ

14:45

ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

07:30

ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ

Λ – Ε7

SPEEDRUNNER III

15:55

ΚΙΜΩΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

ΤΖ – Ε7

ΜΥΚΟΝΟΣ Π.

16:00

ΧΑΝΙΑ

D3 – Ε2

CHAMPION JET 1

18:00

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

Α.Σ.- Ε9

SUPERJET

16:15

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ

Α.Σ. – Ε9

HELLENIC HIGHSPEED

18:45

ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΦΝΟ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ

17:30

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

HIGHSPEED 4

19:20

ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

ΤΖ– Ε7

Μ.ΣΤΑΡ 2

19:00

ΣΥΡΟ ΠΑΤΜΟ ΛΕΡΟ ΚΩ ΡΟΔΟ

D3 – E1

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

19:45

ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ

Λ – Ε7

Ν.ΣΑΜΟΣ

20:00

ΨΑΡΑ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

Η– Ε2

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

21:45

ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ

Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

21:00

ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

Μ. ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

23:15

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

ΚΡΗΤΗ ΙΙ

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

ΚΝΩΣΟΣ Π.

22:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Η – Ε2

ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

22:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

ΠΕΜΠΤΗ 16/8

ΑΦΙΞΕΙΣ

ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

SEA JET 2

00:45

ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. –Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

06:45

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ

Λ – Ε7

Μ. ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

05:00

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

CHAMPION JET 1

07:00

ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ.- Ε9

Μ.ΣΤΑΡ 1

05:30

ΡΟΔΟ ΚΩ ΘΗΡΑ

D3 – Ε1

SEA JET 2

07:00

ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

Α.Σ. –Ε9

Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ

05:40

ΚΑΒΑΛΑ ΛΗΜΝΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ ΒΑΘΥ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΕΥΔΗΛΟ

Η – Ε2

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

07:05

ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

05:40

ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

HELLENIC HIGHSPEED

07:05

ΣΙΦΝΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

ΤΖ – Ε7

B.HORIZON

06:15

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

SPEEDRUNNER III

07:05

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

ΤΖ – Ε7

ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

06:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Η – Ε2

HIGHSPEED 4

07:15

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ

ΤΖ– Ε7

ΜΥΚΟΝΟΣ Π.

06:30

ΧΑΝΙΑ

D3 – Ε2

Μ. ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

07:25

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

Ν.ΡΟΔΟΣ

06:45

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ

ΗΕ2

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

07:30

ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ

Λ – Ε7

B.GALAXY

07:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ 08:00 ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΕΥΔΗΛΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

Η – Ε2

Ν.ΧΙΟΣ

10:10

ΚΑΡΠΑΘΟ ΡΟΔΟ ΣΥΜΗ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΛΕΡΟ ΛΕΙΨΟΙ ΠΑΤΜΟ

D3 – Ε1

Μ.ΣΤΑΡ 1

09:00

ΚΩ ΡΟΔΟ

D3 – Ε1

SUPERJET

14:35

ΙΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. –Ε9

B.HORIZON

10:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ

14:45

ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

ΛΕ7

B.GALAXY

10:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

SPEEDRUNNER III

15:30

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

ΤΖ – Ε7

ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

11:00

ΜΗΛΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Η – Ε2

CHAMPION JET 1

18:00

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

Α.Σ.- Ε9

Ν.ΧΙΟΣ

14:00

ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ ΦΟΥΡΝΟΙ ΠΑΤΜΟ ΛΕΙΨΟΙ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΝΙΣΥΡΟ ΤΗΛΟ ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ

D3 – Ε1

ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ

18:10

ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΚΙΜΩΛΟ ΜΗΛΟ

Α.Σ. – Ε9

ΜΥΚΟΝΟΣ Π.

16:00

ΧΑΝΙΑ

D3 – Ε2

ΚΝΩΣΟΣ Π.

18:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΗΛΟ

Η – Ε2

SUPERJET

16:15

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ

Α.Σ. – Ε9

HELLENIC HIGHSPEED

18:45

ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΦΝΟ

ΤΖ – Ε7

SPEEDRUNNER III

17:00

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

ΤΖ – Ε7

ΚΡΗΤΗ ΙΙ

18:45

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ

17:30

ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ ΑΝΑΦΗ

Λ – Ε7

ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

19:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

Ν.ΡΟΔΟΣ

21:00

ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

ΗΕ2

HIGHSPEED 4

19:20

ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

ΤΖ– Ε7

ΚΡΗΤΗ ΙΙ

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

19:45

ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ

Λ – Ε7

ΚΝΩΣΟΣ Π.

22:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Η – Ε2

ΙΟΝΙΣ

20:50

ΚΙΣΣΑΜΟ ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΑ ΚΥΘΗΡΑ

Α.Δ.- Ε3

ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

22:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ 2

22:00

ΡΟΔΟ ΚΩ

D3 – Ε1

Μ.ΣΤΑΡ 2

23:55

ΒΑΘΥ ΚΩ ΡΟΔΟ

D3 – Ε1

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

21:45

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ

Α.Σ. –Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

23:15

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/8

ΑΦΙΞΕΙΣ

ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ

00:25

ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΕΥΔΗΛΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

06:45

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ

Λ – Ε7

SEA JET 2

00:30

ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ

Α.Σ. –Ε9

CHAMPION JET 1

07:00

ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ.- Ε9

SPEEDRUNNER III

00:30

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

ΤΖ – Ε7

SEA JET 2

07:00

ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

Α.Σ. –Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

05:00

ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

HELLENIC HIGHSPEED

07:05

ΣΙΦΝΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

ΤΖ – Ε7

Ν.ΣΑΜΟΣ

05:30

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ

ΗΕ2

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

07:05

ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

Α.Σ. –Ε9

B.HORIZON

06:15

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

SPEEDRUNNER III

07:05

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

ΤΖ – Ε7

ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

06:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Η – Ε2

ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ

07:10

ΣΙΦΝΟ ΚΙΜΩΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ. –Ε9

ΜΥΚΟΝΟΣ Π.

06:30

ΧΑΝΙΑ

D3 – Ε2

HIGHSPEED 4

07:15

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ

ΤΖ– Ε7

B.GALAXY

07:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

Μ. ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

07:25

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

ΠΡΕΒΕΛΗΣ 08:10 ΡΟΔΟ ΧΑΛΚΗ ΔΙΑΦΑΝΙ ΚΑΡΠΑΘΟ ΚΑΣΟ ΑΝΑΦΗ ΘΗΡΑ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

07:30

ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ 1

12:55

ΡΟΔΟ ΚΩ ΛΕΡΟ ΠΑΤΜΟ ΣΥΡΟ

D3 – E1

Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ

07:35

ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΕΥΔΗΛΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

ΤΖ – Ε7

SUPERJET

14:35

ΙΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΚΙΜΩΛΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. –Ε9

Ν.ΣΑΜΟΣ

08:00

ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

ΗΕ2

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ

14:45

ΑΝΑΦΗ ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

ΛΕ7

B.GALAXY

10:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

SPEEDRUNNER III

15:30

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

ΤΖ – Ε7

ΙΟΝΙΣ

14:00

ΚΥΘΗΡΑ ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΑ ΚΙΣΣΑΜΟ

Α.Δ. – Ε3

HIGHSPEED 4

17:25

ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

ΤΖ– Ε7

ΜΥΚΟΝΟΣ Π.

16:00

ΧΑΝΙΑ

D3 – Ε2

CHAMPION JET 1

18:00

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

Α.Σ.- Ε9

SUPERJET

16:15

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ

Α.Σ. – Ε9

HELLENIC HIGHSPEED

18:45

ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΦΝΟ

ΤΖ – Ε7

SPEEDRUNNER III

17:00

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ

ΤΖ – Ε7

ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

19:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ

17:30

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

19:45

ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ

Λ – Ε7

ΠΡΕΒΕΛΗΣ

18:00

ΜΗΛΟ ΘΗΡΑ ΑΝΑΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΣΗΤΕΙΑ ΚΑΣΟ ΚΑΡΠΑΘΟ ΔΙΑΦΑΝΙ ΧΑΛΚΗ ΡΟΔΟ

Α.Δ. – Ε3

Ν.ΡΟΔΟΣ

19:45

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ

ΗΕ2

HIGHSPEED 4

18:15

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ

ΤΖ– Ε7

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

21:45

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ

Α.Σ. –Ε9

Μ.ΣΤΑΡ 1

19:00

ΣΥΡΟ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΡΟΔΟ

D3 – Ε1

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

23:15

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

HELLENIC HIGHSPEED

19:30

ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ

ΤΖ – Ε7

SEA JET 2

23:50

ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΙΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ

Α.Σ. –Ε9

B.HORIZON

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ

23:55

ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΕΥΔΗΛΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ

ΤΖ – Ε7

Ν.ΡΟΔΟΣ

21:55

ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

ΗΕ2

ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

22:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Η – Ε2

ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

22:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/8

ΑΦΙΞΕΙΣ

ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

SPEEDRUNNER III

01:05

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

06:45

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΔΟΝΟΥΣΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ

Λ – Ε7

HIGHSPEED 4

01:25

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ

ΤΖ– Ε7

CHAMPION JET 1

07:00

ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ.- Ε9

HELLENIC HIGHSPEED

02:40

ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ

ΤΖ – Ε7

SEA JET 2

07:00

ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

Α.Σ. –Ε9

ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ

04:10

ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΚΙΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΦΝΟ

Α.Σ. – Ε9

HELLENIC HIGHSPEED

07:05

ΣΙΦΝΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

ΤΖ – Ε7

Μ. ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

05:00

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

07:05

ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ

Α.Σ. –Ε9

ΚΡΗΤΗ ΙΙ

06:15

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

SPEEDRUNNER III

07:05

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

ΤΖ – Ε7

ΚΝΩΣΟΣ Π.

06:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Η – Ε2

ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ

07:10

ΚΥΘΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ

Α.Σ. –Ε9

ΜΥΚΟΝΟΣ Π.

06:30

ΧΑΝΙΑ

D3 – Ε2

HIGHSPEED 4

07:15

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ

ΤΖ– Ε7

B.GALAXY

07:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

Μ. ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

07:25

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ 2

07:00

ΡΟΔΟ ΚΩ ΒΑΘΥ

D3 – Ε1

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

07:30

ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ

Λ – Ε7

Ν.ΣΑΜΟΣ

08:25

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ

ΗΕ2

Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ

07:35

ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΕΥΔΗΛΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

ΤΖ – Ε7

Ν.ΧΙΟΣ

11:15

ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ ΡΟΔΟ ΣΥΜΗ ΤΗΛΟ ΝΙΣΥΡΟ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟ ΛΕΙΨΟΙ ΠΑΤΜΟ ΦΟΥΡΝΟΙ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

D3 – Ε1

Μ.ΣΤΑΡ 2

10:00

ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

D3 – Ε1

SUPERJET

14:35

ΙΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. –Ε9

B.GALAXY

10:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ

14:45

ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

ΚΝΩΣΟΣ Π.

11:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Η – Ε2

SPEEDRUNNER III

15:30

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

ΤΖ – Ε7

Ν.ΣΑΜΟΣ

11:00

ΨΑΡΑ ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

Η– Ε2

CHAMPION JET 1

18:00

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

Α.Σ.- Ε9

Ν.ΧΙΟΣ

14:00

ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

D3 – Ε1

ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

18:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Η – Ε2

ΜΥΚΟΝΟΣ Π.

16:00

ΧΑΝΙΑ

D3 – Ε2

HELLENIC HIGHSPEED

18:45

ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΦΝΟ

ΤΖ – Ε7

SUPERJET

16:15

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ

Α.Σ. – Ε9

ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

19:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

SPEEDRUNNER III

17:00

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

ΤΖ – Ε7

ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ

19:05

ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ

Α.Σ. –Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ

17:30

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

HIGHSPEED 4

19:20

ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

ΤΖ– Ε7

ΚΡΗΤΗ ΙΙ

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

19:55

ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ ΣΙΦΝΟ

Α.Σ. –Ε9

ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

22:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Η – Ε2

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

19:45

ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ

Λ – Ε7

ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

22:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ 2

20:30

ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

D3 – Ε1

Μ.ΣΤΑΡ 2

22:30

ΛΕΡΟ ΠΑΤΜΟ ΣΥΡΟ

D3 – Ε1

Ν.ΡΟΔΟΣ 20:45 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ

ΗΕ2

Ν.ΡΟΔΟΣ 22:55 ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

ΗΕ2

Μ.ΣΤΑΡ 1

21:10

ΡΟΔΟ ΚΩ ΚΑΤΑΠΟΛΑ

D3 – Ε1

Μ.ΣΤΑΡ 1

23:55

ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΠΑΤΜΟ ΛΕΡΟ ΚΩ ΡΟΔΟ

D3 – Ε1

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

23:15

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

SEA JET 2

23:50

ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ

Α.Σ. –Ε9

Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ

23:55

ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΕΥΔΗΛΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ

ΤΖ – Ε7

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/8

ΑΦΙΞΕΙΣ

ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΚΑΤΑΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

ΠΛΟΙΟ

ΩΡΑ ΑΠΟΠΛΟΥ

ΛΙΜΑΝΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΟΧΗ – ΠΥΛΗ

SPEEDRUNNER III

00:30

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

06:45

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΤΑΠΟΛΑ

Λ – Ε7

Μ. ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ

05:00

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΑΙΓΙΑΛΗ ΔΟΝΟΥΣΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

CHAMPION JET 1

07:00

ΜΥΚΟΝΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Α.Σ.- Ε9

B.HORIZON

06:15

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

SEA JET 2

07:00

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

Α.Σ. –Ε9

ΚΝΩΣΟΣ Π.

06:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Η – Ε2

HELLENIC HIGHSPEED

07:05

ΣΙΦΝΟ ΙΟ ΘΗΡΑ

ΤΖ – Ε7

ΜΥΚΟΝΟΣ Π.

06:30

ΧΑΝΙΑ

D3 – Ε2

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

07:05

ΣΙΦΝΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΚΙΝΟ ΙΟ

Α.Σ. –Ε9

B.GALAXY

07:00

XANIA

Α.Δ. – Ε3

SPEEDRUNNER III

07:05

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

ΤΖ – Ε7

Ν.ΧΙΟΣ

09:05

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ

D3 – Ε1

ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ

07:10

ΣΕΡΙΦΟ ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ

Α.Σ. – Ε9

SUPERJET

14:35

ΙΟ ΘΗΡΑ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. –Ε9

HIGHSPEED 4

07:15

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ

ΤΖ– Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ

14:45

ΘΗΡΑ ΙΟ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

Μ. ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

07:25

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΘΗΡΑ

Λ – Ε7

SPEEDRUNNER III

15:30

ΜΗΛΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

ΤΖ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

07:30

ΣΥΡΟ ΤΗΝΟ ΜΥΚΟΝΟ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ 2

17:15

ΛΕΡΟ ΠΑΤΜΟ ΣΥΡΟ

D3 – Ε1

Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ

07:35

ΣΥΡΟ ΜΥΚΟΝΟ ΕΥΔΗΛΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

ΤΖ – Ε7

HIGHSPEED 4

17:25

ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

ΤΖ– Ε7

B.GALAXY

10:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

CHAMPION JET 1

18:00

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΜΥΚΟΝΟ

Α.Σ.- Ε9

B.HORIZON

10:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

18:30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΗΛΟ

Η – Ε2

ΚΝΩΣΟΣ Π.

11:00

ΜΗΛΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Η – Ε2

HELLENIC HIGHSPEED

18:45

ΘΗΡΑ ΙΟ ΣΙΦΝΟ

ΤΖ – Ε7

Ν.ΧΙΟΣ

13:00

ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟ ΚΩ ΝΙΣΥΡΟ ΤΗΛΟ ΡΟΔΟ ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ

D3 – Ε1

ΚΡΗΤΗ ΙΙ

18:45

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

ΜΥΚΟΝΟΣ Π.

16:00

ΧΑΝΙΑ

D3 – Ε2

ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

19:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

SUPERJET

16:15

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ ΚΙΜΩΛΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΘΗΡΑ ΙΟ

Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ

19:45

ΜΥΚΟΝΟ ΤΗΝΟ ΣΥΡΟ

Λ – Ε7

SPEEDRUNNER III

17:00

ΣΕΡΙΦΟ ΣΙΦΝΟ ΜΗΛΟ

ΤΖ – Ε7

ΑΔ.ΚΟΡΑΗΣ

21:25

ΚΙΜΩΛΟ ΣΕΡΙΦΟ ΚΥΘΝΟ

Α.Σ. – Ε9

Μ.ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ

17:30

ΣΥΡΟ ΠΑΡΟ ΝΑΞΟ ΙΟ ΘΗΡΑ ΑΝΑΦΗ

Λ – Ε7

Ν.ΡΟΔΟΣ

21:45

ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΧΙΟ

ΗΕ2

HIGHSPEED 4

18:15

ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

ΤΖ– Ε7

ΙΟΝΙΣ

22:30

ΚΙΣΣΑΜΟ ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΑ ΚΥΘΗΡΑ

Α.Δ.- Ε3

HELLENIC HIGHSPEED

19:30

ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ

ΤΖ – Ε7

Δ.ΣΟΛΩΜΟΣ

23:05

ΙΟ ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ ΣΙΦΝΟ ΣΕΡΙΦΟ

Α.Σ. –Ε9

ΚΡΗΤΗ ΙΙ

21:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Α.Δ. – Ε3

Μ.ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ

23:15

ΘΗΡΑ ΝΑΞΟ ΠΑΡΟ

Λ – Ε7

Μ.ΣΤΑΡ 2

21:30

ΘΗΡΑ ΚΩ ΣΥΜΗ ΡΟΔΟ

D3 – Ε1

Ν.ΜΥΚΟΝΟΣ

23:50

ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΕΥΔΗΛΟ ΜΥΚΟΝΟ ΣΥΡΟ

ΤΖ – Ε7

ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

22:00

ΧΑΝΙΑ

Α.Δ. – Ε3

ΦΑΙΣΤΟΣ Π.

22:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Η – Ε2

Ν.ΡΟΔΟΣ

23:55

ΧΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

ΗΕ2

#TAGS MM