Έτσι ο Γιώργος Καπουτζίδης έδωσε ραντεβού με τους τηλεθεατές στον πρώτο ημιτελικό, στις 10 Μαΐου, όπου θα διαγωνιστούν και οι ARGO διεκδικώντας το «εισιτήριο» για τον τελικό του φετινού διαγωνισμού τραγουδιού της Eurovision.
Το μήνυμα του Γιώργου Καπουτζίδη για τη Eurovision και τους ARGO – VIDEO
Την επίσημη παρουσίαση των ARGO έκανε χθες η ΕΡΤ που θα εκπροσωπήσουν τη χώρα μας με το «Utopia Land» στο φετινό διαγωνισμό της Eurovision. Στην παρουσίαση λοιπόν μήνυμα έστειλε ο Γιώργος Καπουτζίδης που έχει και φέτος, για τέταρτη φορά, αναλάβει την παρουσίαση από τη Στοκχόλμη μαζί με τη Μαρία Κοζάκου.
Λάμπρος Κωνσταντάρας για Έλενα Ακρίτα: «Ντροπή, ψέμα, κατινιά και μικροψυχία»
«Ο γιατρός» μπροστά σε νέες προκλήσεις – Τα νέα επεισόδια που θα μας καθηλώσουν
Ζωή Κρονάκη και Τάσος Ιορδανίδης τη νέα τηλεοπτική σεζόν στο «ΔΥΟ στις 10»
Αλέκος Συσσοβίτης: Έπαθα κρίση πανικού, φοβήθηκα μήπως αποκτήσω το πρόβλημα της μητέρας μου
Media Τελευταίες ειδήσεις