weather-icon °C AΘΗΝΑ

Εκλογές 2019: Οι υποψήφιοι βουλευτές με την ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. ανά Περιφέρεια – Ονόματα και αποτελέσματα εκλογών

Εκλογές 2019: Οι υποψήφιοι βουλευτές με την ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. ανά Περιφέρεια – Ονόματα και αποτελέσματα εκλογών

ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2019. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ME ΤΗΝ ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.. Στην τελική ευθεία για τις κρίσιμες βουλευτικές εκλογές στις 7 Ιουλίου 2019, το newsit.gr σας μεταφέρει σε καθημερινή βάση όλες τις πολιτικές εξελίξεις και σας ενημερώνει mε συνεχή ροή για όσα συμβαίνουν σε όλη τη χώρα, λίγα μόλις 24ωρα πριν τις εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019. Το newsit.gr, προκειμένου να είστε απόλυτα ενημερωμένοι, σας παρουσιάζει όλους τους υποψήφιους βουλευτές όλων των κομμάτων σε όλες τις εκλογικές Περιφέρειες. Στις βουλευτικές εκλογές 2019, υποψήφιοι βουλευτές με την ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., ανά Περιφέρεια, είναι οι:

Αιτωλοακαρνανίας:

ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Δημητρίου
ΚΟΚΚΙΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ του Δημητρίου
ΜΠΑΘΑ ΛΕΜΟΝΙΑ του Αθανασίου
ΣΤΑΜΑΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του Γεωργίου
ΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα
ΤΣΩΛΗ ΕΛΕΝΗ – ΑΝΝΑ του Νικολάου

Αργολίδος:

ΒΕΡΔΕ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη
ΝΕΖΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του Δημητρίου
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου

Αρκαδίας:

ΚΑΣΣΕΛΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου

Αρτας:

ΒΡΑΤΣΙΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΔΑΡΓΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Χαρίδημου
ΛΑΚΚΑ ΛΑΥΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

Α’ Αθηνών:

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
ΑΡΓΥΡΗ ΝΙΚΗ του Ευαγγέλου
ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΘΕΝΙΑ) του Παύλου
ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Αποστόλου
ΒΡΙΖΑΚΗ ΤΑΝΙΑ του Γεωργίου
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου
ΖΙΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
ΖΩΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
ΚΛΩΝΙΖΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του Αρτεμίου
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου
ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ευάγγελου
ΜΠΑΚΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΖΩΗ του Κωνσταντίνου
ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ (ΦΛΩΡΑ) του Νικολάου
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του Σιδερή
ΣΗΦΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ
ΣΙΑΠΑΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΚΡΙΣΤΙΝ του Γεωργίου

Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών:

ΑΛΕΦΑΝΤΗ ΜΕΛΙΝΑ του Σπυρίδωνος
ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
ΗΛΙΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του Βαγγέλη
ΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Άγγελου
ΘΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Νικολάου
ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εκτορα
ΛΟΪΖΟΣ ΗΛΙΑΣ του Μηνά
ΜΑΡΤΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Αλέξανδρου
ΜΠΛΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευσταθίου
ΜΠΟΥΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
ΠΙΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μάξιμου
ΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρυσοστόμου
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Πέτρου
ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηλία
ΤΡΙΧΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παύλου
ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Στέφανου

Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών:

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μιχαήλ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη
ΔΑΡΔΑΒΙΛΑ ΜΑΡΙΑ – ΜΥΡΤΩ του Νικολάου
ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Σπυρίδωνος
ΖΟΥΠΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Δημητρίου
ΖΟΥΡΜΠΑΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ) του Στυλιανού
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλκιβιάδη
ΜΠΟΥΡΙΤΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΛΙΑΝ) του Γεωργίου
ΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αθανασίου
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Ευαγγέλου
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του Νικολάου
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Αντωνίου
ΣΑΜΟΘΡΑΚΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιχαήλ

Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών:

ΑΛ ΟΥΝΤΑΤ ΜΟΥΣΣΑ του Ζαλ Αλ Ουντάτ
ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ευαγγέλου
ΑΡΛΑΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του Πέτρου- Αγγέλου
ΑΥΘΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Ιωάννη
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου-Ηρακλή
ΓΚΕΜΙΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Χρήστου
ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
ΚΑΝΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ ΣΟΦΙΑ του Μιχαήλ
ΛΥΣΙΚΑΤΟΥ ΖΑΝΝΕΤΑ του Νικολάου
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λεωνίδα
ΜΑΡΙΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Κωνσταντίνου
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
ΜΠΟΛΑΡΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ του Βασιλείου
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Δημητρίου
ΞΗΡΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
ΞΙΦΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ του Διονυσίου
ΠΑΠΠΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Ευαγγέλου
ΡΟΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του Χρήστου
ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ευαγγέλου
ΣΤΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

Α’ Ανατολικής Αττικής:

ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του Παναγιώτη
ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ (ΦΙΛΙΠΠΟΤΗ) ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του Βασιλείου
ΚΑΣΜΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαραλάμπους
ΚΟΙΛΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΣΥΛΒΙΑ) του Ιωάννη
ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
ΜΑΥΡΟΥΔΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημητρίου
ΣΥΛΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αλεξάνδρου
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του Ιωάννη
ΤΟΥΡΚΟΧΩΡΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

Β’ Δυτικής Αττικής:

ΑΝΤΩΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Ιωάννη
ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
ΜΠΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ της Ελένης

Α’ Πειραιώς:

ΑΛΦΙΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ευτυχίου
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Βασιλείου
ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΦΥΛΛΙΑ) του Γεωργίου
ΔΙΑΒΟΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στυλιανού
ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Κωνσταντίνου
ΜΠΕΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Σπύρου Νεκταρίου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του Γεωργίου
ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Γεωργίου

Β’ Πειραιώς:

ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ – ΜΑΡΙΝΑ του Απόστολου
ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Νικολάου
ΘΩΪΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παναγιώτη
ΚΑΡΤΕΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αθανασίου
ΚΑΣΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του Σταύρου
ΚΟΥΓΙΤΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
ΜΑΝΙΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημοσθένη
ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
ΦΡΑΓΚΑΚΟΥ ΦΙΛΙΩ του Ιωάννη

Αχαΐας:

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Παναγιώτη
ΚΑΛΟΥΔΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γρηγορίου
ΚΑΝΙΣΤΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του Παναγιώτη
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΙΑΣΩΝ του Θεοδώρου
ΜΠΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
ΝΤΡΕΝΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του Νικολάου
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Βασιλείου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Λεωνίδα
ΧΑΪΝΤΑΡ ΑΧΜΑΝΤ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΕΜΕΡ του Χάελ

Βοιωτίας:

ΚΟΛΛΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Κωνσταντίνου
ΚΟΥΝΟΥΚΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
ΡΟΔΗ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου

Γρεβενών:

ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηρακλή

Δράμας:

ΚΟΥΙΡΟΥΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

Δωδεκανήσου:

ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΕΥΤΕΡΠΗ του Χρήστου
ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Μιχαήλ

Έβρου:

ΚΟΥΣΙΝΟΒΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ του Δημητρίου
ΛΑΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Βασιλείου
ΜΠΟΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

Ευβοιας:

ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Χρήστου
ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του Αναστασίου
ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χαράλαμπου

Ευρυτανίας:

ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευαγγέλου

Ζακύνθου:

ΚΛΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Παναγιώτη
ΛΑΧΑΝΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του Δημητρίου

Ηλείας:

ΜΠΑΧΟΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Θεοδώρου
ΣΑΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Παναγιώτη

Ημαθίας:

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη
ΠΑΠΑΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Μιχαήλ
ΤΣΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του Αντωνίου

Ηρακλείου:

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του Χρήστου
ΒΑΛΑΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Κωνσταντίνου
ΔΕΣΗ-ΛΟΥΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΗ του Αλέξανδρου
ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ευαγγέλου
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Δημητρίου
ΧΑΡΙΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαράλαμπου

Θεσπρωτίας:

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Χρήστου
ΧΕΚΙΜΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου

Α’ Θεσσαλονίκης:

ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αβραάμ
ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
ΓΕΩΡΓΑΚΗ – ΚΟΛΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του Ιωάννη
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θωμά
ΔΩΔΟΥ ΛΗΔΑ – ΜΑΡΙΑ του Δημοσθένη
ΚΟΛΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του Ιωάννη
ΚΟΛΟΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
ΚΟΜΝΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΒΑΣΙΛΕΙΑ του Εμμανουήλ
ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευαγγέλου
ΧΑΛΑΚΑΤΕΒΑΚΗ ΧΡΥΣΗ του Ιακώβου
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ

Β’ Θεσσαλονίκης:

ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη
ΓΙΑΝΝΟΒΙΤΣ ΣΕΒΑΣΤΗ του Φρανσουά
ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ (ΜΕΝΙΟΣ) του Χρήστου
ΚΟΥΒΑΚΑ ΕΛΕΝΗ του Κοσμά
ΠΛΟΥΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου

Ιωαννίνων:

ΒΛΑΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
ΓΚΙΚΑ ΛΟΥΪΖΑ του Δημητρίου
ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
ΠΑΣΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη
ΤΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ιωάννη

Καβάλας:

ΚΟΥΒΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κοσμά
ΠΙΤΤΑ ΑΝΝΑ (ΤΑΤΙΑΝΑ) του Μάξιμου
ΠΟΖΙΔΟΥ ΡΟΖΑ του Σπυρίδωνα

Καρδίτσας:

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αντωνίου
ΒΟΥΡΚΟΤΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Δημοσθένη
ΜΠΟΥΝΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωκράτη

Καστοριάς:

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου

Κέρκυρας:

ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Δημητρίου
ΚΡΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
ΤΣΙΡΩΝΗ ΕΥΣΕΒΕΙΑ του Αριστομένη

Κεφαλληνίας:

ΓΑΪΤΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του Γερασίμου – Δημητρίου
ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Διονυσίου
ΛΟΥΡΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γερασίμου

Κιλκίς:

ΜΑΛΓΑΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Νικολάου

Κοζάνης:

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γεωργίου
ΔΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου
ΠΡΑΣΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αστερίου

Κορινθίας:

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του Παναγή

Κυκλάδων:

ΒΑΣΙΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Δημητρίου
ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

Λακωνίας:

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Παντελεήμονος
ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αναστασίου
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου

Λάρισας:

ΓΕΝΗΚΟΜΣΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του Αποστόλου
ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Χρήστου
ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
ΤΣΑΜΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Ιωάννη

Λασιθίου:

ΚΕΡΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη
ΤΖΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη

Λέσβου:

ΖΑΜΠΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Ελευθερίου
ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Κωνσταντίνου
ΚΛΕΙΔΩΝΑ ΙΣΜΗΝΗ του Ιωάννη
ΜΑΝΑΒΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αποστόλου

Λευκάδας:

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Μιχαήλ
ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΙΑ) του Μιχαήλ

Μαγνησίας:

ΜΑΓΓΙΝΑ ΗΡΩ του Θεοδοσίου
ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
ΣΚΟΥΦΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Παναγιώτη
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΥΛΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του Βασιλείου

Μεσσηνίας:

ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ηλία
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του Αποστόλου
ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χαράλαμπου

Ξάνθης:

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ευαγγέλου
ΜΗΛΙΑΖΗΜ ΤΖΕΜΑΛΗ του Μεχμέτ

Πέλλας:

ΚΕΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
ΛΟΥΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Πέτρου
ΜΠΑΚΑΛΑΚΗ ΟΛΓΑ του Κωνσταντίνου

Πιερίας:

ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ του Γεωργίου

Πρέβεζας:

ΒΟΥΡΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου
ΓΙΑΡΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Κωνσταντίνου
ΝΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σωτηρίου

Ρεθύμνης:

ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γερασίμου
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΘΟΣ του Αποστόλου
ΣΑΒΒΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Κωνσταντίνου

Ροδόπης:

ΤΖΙΑΡΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του Χρήσιμου

Σάμου:

ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευάγγελου

Σερρών:

ΓΡΑΒΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του Δημητρίου
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αχιλλέα
ΣΤΟΪΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΡΟΡΗΣ) του Ευαγγέλου

Τρικάλων:

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
ΠΡΕΚΑΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αντωνίου
ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του Ευαγγέλου
ΤΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του Δημητρίου
ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη

Φθιώτιδας:

ΚΑΨΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου
ΜΕΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Φωτίου

Φλώρινας:

ΝΑΪΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Λουκά

Φωκίδας:

ΜΕΞΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του Παναγιώτη

Χαλκιδικής:

ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΗ ΒΡΕΤΟΥ ΦΑΝΗ του Βασιλείου
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του Γεωργίου

Χανίων:

ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
ΚΑΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Ελευθερίου
ΚΟΝΔΥΛΗ – ΣΑΡΙΚΑ ΦΟΙΒΗ του Γεωργίου
ΜΠΙΤΣΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Ευτυχίου
ΦΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Σπυρίδωνα

Χίου:

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΖΑΝΝΗΣ του Μικέ

Διαβάστε εδώ όλες τις ειδήσεις για τις εκλογές.

Το δημοσιογραφικό επιτελείο του Newsit.gr, την Κυριακή 7 Ιουλίου 2019, θα σας μεταδίδει λεπτό προς λεπτό όλα τα αποτελέσματα των βουλευτικών εκλογών 2019, από όλους τους Δήμους και τις Περιφέρειες της χώρας. Με την ταχύτητα και την εγκυρότητα που σας έχουμε συνηθίσει, το Newsit.gr θα σας παρουσιάσει λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της εκλογικής διαδικασίας, και με συνεχή ροή ειδήσεων αλλά και εκτενή ρεπορτάζ, από τα επιτελεία των υποψηφίων βουλευτών και τα επιτελεία των κομμάτων, θα σας μεταφέρει τον παλμό των βουλευτικών εκλογών 2019 από όλη τη χώρα.

Δείτε το συγκεντρωτικά αποτέλεσμα βουλευτικών εκλογών Σεπτεμβρίου 2015:

Δείτε το αποτέλεσμα των Ευρωεκλογών Μαϊου 2019:

Διαβάστε εδώ όλες τις ειδήσεις για τις εκλογέςΗ δημοσιογραφική ομάδα του newsit.gr καλύπτει με συνεχή ροή ειδήσεων όλες τις εξελίξεις, ενώ θα μεταφέρει εικόνα από εκλογικά κέντρα από κάθε γωνιά της χώρας. Λεπτό προς λεπτό όλες οι πολιτικές εξελίξεις λίγες μόλις ώρες πριν τις βουλευτικές εκλογές 2019.

#TAGS MM