weather-icon °C AΘΗΝΑ

Εκλογές 2019: Οι υποψήφιοι βουλευτές με το ΚΚΕ ανά Περιφέρεια – Ονόματα και αποτελέσματα εκλογών

Εκλογές 2019: Οι υποψήφιοι βουλευτές με το ΚΚΕ ανά Περιφέρεια – Ονόματα και αποτελέσματα εκλογών

ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2019. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ME ΤΟ ΚΚΕ. Στην τελική ευθεία για τις κρίσιμες βουλευτικές εκλογές στις 7 Ιουλίου 2019, το newsit.gr σας μεταφέρει σε καθημερινή βάση όλες τις πολιτικές εξελίξεις και σας ενημερώνει mε συνεχή ροή για όσα συμβαίνουν σε όλη τη χώρα, λίγα μόλις 24ωρα πριν τις εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019. Το newsit.gr, προκειμένου να είστε απόλυτα ενημερωμένοι, σας παρουσιάζει όλους τους υποψήφιους βουλευτές όλων των κομμάτων σε όλες τις εκλογικές Περιφέρειες. Στις βουλευτικές εκλογές 2019, υποψήφιοι βουλευτές με το ΚΚΕ, ανά Περιφέρεια, είναι οι:

Αιτωλοακαρνανίας:

ΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
ΚΑΖΑΡΙΔΗ ΣΟΦΙΑ του Σωκράτη
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ορφέα
ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ιωάννη
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΑΘΗΝΑ του Γεωργίου
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Φωτίου
ΛΑΜΠΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Ιωάννη
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Επαμεινώνδα
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΟΣ του Αθανασίου

Αργολίδος:

ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νικολάου
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
ΓΚΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του Αναστασίου
ΜΠΑΒΕΛΗ ΝΑΥΣΙΚΑ του Χρήστου

Αρκαδίας:

ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του Κωνσταντίνου
ΜΠΟΥΡΣΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
ΠΑΝΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Βασιλείου
ΡΟΥΣΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
ΦΡΑΓΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Ιωάννη

Αρτας:

ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
ΑΛΙΦΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Βασιλείου
ΖΟΡΜΠΑ-ΖΙΩΒΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΡΙΤΑ) του Κωνσταντίνου
ΠΑΝΟΔΗΜΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου

Α’ Αθηνών:

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
ΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ηλία
ΓΚΟΓΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Γρηγορίου
ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Ιωάννη
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΚΑΝΕΛΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) του Χρήστου
ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
ΜΑΝΙΑΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΥ) του Αθανασίου
ΜΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΕΥΑ του Παύλου
ΜΗΤΙΚΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του Σάββα
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Παναγιώτη
ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ) του Κωνσταντίνου
ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Φιλίππου
ΣΙΩΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του Παναγιώτη
ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του Διονυσίου
ΤΣΟΥΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Νικολάου

Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών:

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
ΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Παντελή
ΒΑΚΑΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) του Ευαγγέλου
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του Σπυρίδωνος
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ του Ιωάννη
ΚΑΣΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μιχαήλ
ΚΑΤΙΜΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ονούφριου
ΛΙΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Σωκράτη
ΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Κωνσταντίνου
ΠΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του Ηρακλή
ΠΑΠΑΛΥΜΠΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παναγιώτη
ΠΑΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σπυρίδωνος
ΣΚΑΛΟΥΜΠΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Νικολάου
ΤΣΙΓΚΑ – ΣΑΡΑΝΤΕΑ ΜΑΡΙΝΑ του Γεωργίου
ΧΑΙΡΙΚΑΚΗ – ΞΑΝΘΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΛΙΝΑ) του Ανδρέα
ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Εμμανουήλ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Θεόφραστου
ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του Ιωάννη

Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών:

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Δημητρίου
ΖΟΡΜΠΑ ΑΝΘΗ του Δημητρίου
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα
ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Αθανασίου
ΚΑΡΑΝΤΟΥΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Βασιλείου
ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του Ηλία
ΚΟΥΡΕΑ ΜΑΡΙΑ του Θεοφάνη
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ελευθερίου
ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου
ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
ΤΗΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Νικολάου
ΤΣΙΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Βασιλείου

Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών:

ΧΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Στυλιανού
ΑΡΑΠΗ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του Σωτηρίου
ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γρηγορίου
ΒΙΤΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
ΒΛΑΒΙΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Νικολάου
ΒΟΥΡΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ του Πετρόπουλου
ΔΑΒΑΝΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Χαράλαμπου
ΔΗΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Χρήστου
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΟΥΛΑ) του Δημητρίου
ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ανδρέα
ΚΑΤΣΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Περικλή
ΚΟΡΩΝΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Βασιλείου
ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ του Λαζάρου
ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
ΟΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Γεωργίου
ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΡΟΥΤΖΟΥΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του Ευστρατίου
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
ΧΑΛΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του Γεωργίου
ΧΑΛΤΣΟΤΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του Χαράλαμπου

Α’ Ανατολικής Αττικής:

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του Αλεξίου
ΓΑΚΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου
ΓΚΙΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Μαρίνου
ΠΑΜΦΙΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννη
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Δημητρίου
ΡΕΜΠΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΒΑΪΟΣ του Σωτηρίου
ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Δημητρίου
ΣΥΡΙΓΟΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ του Νικολάου
ΤΟΠΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
ΤΡΙΓΑΖΗ ΑΣΤΕΡΩ (ΡΟΥΛΑ) του Γεωργίου
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Βασιλείου

Β’ Δυτικής Αττικής:

ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣ του Ιωάννη
ΜΕΝΙΔΙΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του Ιωάννη
ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Γεωργίου
ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΚΥΡΙΛΛΟΣ του Χρυσοστόμου
ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Θωμά

Α’ Πειραιώς:

ΔΙΓΕΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΣΕΜΙΝΑ) του Αναστασίου
ΚΑΡΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιωσήφ
ΜΑΡΟΥΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Νικολάου
ΜΟΦΟΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Σταύρου
ΞΕΚΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ του Αντωνίου
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του Γεωργίου

Β’ Πειραιώς:

ΑΓΓΕΛΙΝΙΑΔΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του Ιωάννη
ΑΜΠΑΤΙΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεράσιμου
ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Βασιλείου
ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Νικολάου
ΜΑΝΩΛΑΚΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του Εμμανουήλ
ΜΑΣΤΡΟΛΕΩΝ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ηλία
ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Θεόδωρου
ΜΠΟΥΡΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευθυμίου
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Ιωάννη
ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Σταύρου
ΠΟΥΛΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Αχαΐας:

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
ΑΣΠΡΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη – Πανάγου
ΓΚΕΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του Διονυσίου
ΖΑΜΠΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του Σπυρίδωνος
ΖΑΡΝΑΒΑΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Φώτιου
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Πέτρου
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του Ιωάννη
ΜΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Νικολάου
ΠΑΡΙΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Νικολάου
ΣΚΙΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Βασιλείου
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Θεοδώρου
ΤΖΑΜΑΛΟΥΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΕΤΗ) του Βασιλείου

Βοιωτίας:

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου
ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννη
ΔΑΝΑΣΗ – ΔΙΑΜΑΝΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου
ΤΑΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του Αποστόλου
ΤΟΥΛΟΥΜΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Σπύρου

Γρεβενών:

ΓΚΟΥΤΖΗΚΩΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Βασιλείου
ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μανούσου

Δράμας:

ΚΑΨΙΜΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Γεωργίου
ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
ΜΗΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
ΜΠΑΤΖΕΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου

Δωδεκανήσου:

ΓΟΥΡΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Νικολάου
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΘΕΑΝΩ του Εμμανουήλ
ΚΡΙΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Παύλου
ΜΑΚΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του Νικολάου
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ του Νικολάου
ΠΟΤΣΟΣ ΚΑΛΕΤΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του Κωνσταντίνου
ΦΡΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Γεωργίου

Έβρου:

ΓΚΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Χρήστου
ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του Παναγή
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ του Γεωργίου
ΣΙΣΚΟΥ ΑΝΝΑ- ΜΑΡΙΑ του Ευαγγέλου
ΤΡΕΛΛΗ ΦΑΝΗ του Αποστόλου
ΧΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

Ευβοιας:

ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΤΑΝΙΑ) του Ευαγγέλου
ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου
ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βελισσαρίου
ΝΤΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΣΟΦΙΑ) του Πέτρου
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου – Αντωνίου
ΤΣΙΒΙΚΑ ΓΡΑΝΕΤΑ του Ευαγγέλου

Ευρυτανίας:

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου
ΠΑΠΑΡΟΪΔΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΕΛΠΙΔΑ του Σπύρου

Ζακύνθου:

ΒΡΥΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Διονυσίου
ΚΑΛΟΓΕΡΙΑ ΜΑΡΙΑ του Σπυρίδωνος
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου

Ηλείας:

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ του Δημητρίου
ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημοσθένη
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
ΞΕΝΟΣΤΑΘΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΑ) του Ηλία
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του Νικολάου
ΤΣΑΣΗ ΖΩΙΤΣΑ (ΖΩΗ) του Νικολάου

Ημαθίας:

ΔΙΑΚΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κυριάκου
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Κωνσταντίνου
ΣΟΦΡΟΝΩΦ – ΤΑΜΠΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Ελευθέριου
ΤΣΙΟΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του Ιωάννη
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΘΩΜΑΣ του Παύλου
ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του Μιχαήλ

Ηρακλείου:

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΚΡΥΣΤΑΛΕΝΙΑ (ΛΙΝΑ) του Ιωάννη
ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
ΚΑΡΚΑΒΑΤΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Στυλιανού
ΚΟΚΟΣΑΛΗ – ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ζαχαρία
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
ΠΟΘΗΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Γεωργίου
ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ του Εμμανουήλ
ΣΚΕΠΑΡΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ
ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΑΝΙΗΛ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αντωνίου

Θεσπρωτίας:

ΓΚΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Δημητρίου
ΜΠΡΕΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΟΡΕΣΤΗΣ του Θεοδώρου
ΡΕΠΑΝΗ-ΡΕΓΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του Αθανασίου
ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του Χρήστου

Α’ Θεσσαλονίκης:

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Σάββα
ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Λουκά
ΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιωάννη
ΖΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Σγουρού-Κωνσταντίνου
ΚΑΛΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Παναγιώτη
ΚΑΠΕΤΑΝΓΙΩΡΓΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του Γεωργίου
ΚΟΚΟΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ηλία
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Θεοχάρη
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
ΜΗΤΣΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αστερίου
ΜΠΑΚΙΡΛΗ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Δημητρίου
ΡΑΔΙΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ) του Βασιλείου
ΡΑΪΖΗ ΗΛΕΚΤΡΑ του Δημητρίου
ΤΑΤΣΙΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ (ΑΝΘΗ) του Δημητρίου
ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Βασιλείου
ΤΣΙΝΤΖΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου

Β’ Θεσσαλονίκης:

ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΟΥ-ΑΛΜΠΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ιωάννη
ΒΑΡΔΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
ΙΝΤΖΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ του Δημητρίου
ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ του Βασιλείου
ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ του Χρήστου
ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Αντωνίου
ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Εμμανουήλ
ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Δημητρίου
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ (ΛΙΝΑ) του Δημητρίου
ΧΟΡΟΖΙΔΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του Ιωάννη

Ιωαννίνων:

ΕΞΑΡΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοφάνη
ΜΠΟΜΠΟΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Δημητρίου
ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Βασιλείου
ΠΑΠΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Αλεξάνδρου
ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αναστασίου
ΤΟΥΛΚΙΑΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Σάββα
ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΟΛΓΑ (ΟΛΥ) του Γεωργίου

Καβάλας:

ΓΙΑΓΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ηλία
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
ΠΗΛΙΤΣΗ ΧΑΪΔΟΥΛΑ (ΧΑΡΙΣ) του Δημητρίου
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Φίλιππου
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΕΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου

Καρδίτσας:

ΓΑΖΟΣ ΕΚΤΟΡΑΣ του Χρήστου
ΚΟΥΤΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Αθανασίου
ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Στεφάνου
ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Σωτηρίου
ΤΕΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
ΤΣΙΟΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου

Καστοριάς:

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα
ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΑΝΝΕΤΑ) του Γεωργίου
ΖΕΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Πασχάλη
ΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

Κέρκυρας:

ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χριστοφόρου
ΜΠΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Αριστείδη
ΠΕΛΑΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Σπυρίδωνος
ΣΑΪΤΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ του Γεωργίου
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΥΡΣΙΝΗ του Χαράλαμπου

Κεφαλληνίας:

ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Παναγή
ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χαράλαμπου
ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του Φωτίου

Κιλκίς:

ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΡΙΑ) του Μιλτιάδη
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Λαζάρου
ΦΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αριστοτέλη
ΧΑΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ του Αρέθα

Κοζάνης:

ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Δημητρίου
ΑΝΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Φωτίου
ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
ΚΟΥΖΙΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΜΑΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ) του Παναγιώτη
ΛΑΜΠΑΔΑ ΧΑΡΙΣ του Αριστείδη
ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Φιλίππου
ΤΣΙΓΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του Κωνσταντίνου

Κορινθίας:

ΑΛΩΝΙΣΤΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Αντωνίου
ΚΑΖΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΙΠΠΗ του Αργυρίου
ΚΕΛΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γερασίμου
ΛΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΜΠΟΖΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
ΤΖΕΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του Δημητρίου

Κυκλάδων:

ΚΑΪΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αποστόλου
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ του Ιακώβου
ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Χαράλαμπου
ΣΟΦΙΚΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Εμμανουήλ
ΤΣΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του Παναγιώτη
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του Βασιλείου

Λακωνίας:

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου
ΑΡΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου
ΛΙΟΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος
ΣΕΡΓΙΑΔΗ ΖΩΗ του Χρήστου
ΦΩΤΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη

Λάρισας:

ΑΒΡΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου
ΑΡΖΟΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σταύρου
ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του Ρωσσέτου
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΑ του Μιχαήλ
ΚΑΡΥΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Αθανασίου
ΚΡΙΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Χρήστου
ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστείδη
ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΡΙΖΟΣ του Κυριαζή
ΠΑΣΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου
ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Θωμά
ΤΣΙΚΡΙΤΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του Αντωνίου

Λασιθίου:

ΑΒΔΗ ΕΛΕΝΗ του Ρωμύλου
ΔΑΛΑΒΕΡΟΥ – ΚΑΡΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ιωάννη
ΣΠΗΛΙΑΡΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του Κωνσταντίνου

Λέσβου:

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
ΚΑΚΝΑΒΑΤΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ του Στυλιανού
ΚΛΙΟΜΙΔΙΩΤΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του Ευστρατίου
ΚΟΜΝΗΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του Αποστόλου
ΠΛΑΝΤΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Νικολάου

Λευκάδας:

ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
ΒΕΡΟΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Χρήστου
ΠΛΑ ΚΑΡΥΔΗ ΔΑΝΑΗ του Έκτορα – Ευγένιου

Μαγνησίας:

ΑΚΡΙΒΟΥ ΜΥΡΤΩ του Αποστόλου
ΡΗΓΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Αποστόλου
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Δημητρίου
ΡΟΥΣΗ – ΚΩΤΗ ΑΓΟΡΗ (ΡΙΤΣΑ) του Γεωργίου
ΡΟΥΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ελευθερίου
ΤΖΙΟΥΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου
ΤΣΑΛΟΥΧΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ιωάννη

Μεσσηνίας:

ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Παναγιώτη
ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σαράντου
ΚΟΥΦΑΛΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Παναγιώτη
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Νικολάου
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου
ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Αντωνίου
ΧΡΗΣΤΕΑ ΣΤΕΛΛΑ του Νικολάου

Ξάνθης:

ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΜΠΑΚΕΡΟ) του Χρήστου
ΜΑΧΑΙΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Βίκτωρ
ΡΟΪΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ιωάννη
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Πολυκάρπου
ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΟΥΡΑΤ του Σαμπρή

Πέλλας:

ΔΡΟΣΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του Νικολάου
ΜΠΟΥΦΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του Νικολάου
ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
ΤΣΙΤΣΑΓΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ιωακείμ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου

Πιερίας:

ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Ανδρέα
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Αθανασίου
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του Αντωνίου
ΡΟΥΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Κωνσταντίνου
ΣΚΟΥΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
ΤΗΛΕΓΡΑΦΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του Παντελή

Πρέβεζας:

ΚΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωσήφ
ΜΑΛΕΖΑ ΖΗΝΟΒΙΑ του Ευσταθίου
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου
ΠΟΥΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

Ρεθύμνης:

ΔΑΚΑΝΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του Χαραλάμπους
ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ συζ. Αντωνίου
ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του Ιωσήφ
ΡΟΥΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αριστείδη

Ροδόπης:

ΑΡΝΑΟΥΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΟΥΜΙΝ ΤΖΕΛΑΕΤΙΝ του Μουχαρέμ
ΚΑΣΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του Γεωργίου
ΤΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παναγιώτη
ΦΑΚΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπύρου
ΧΑΤΣΗ ΑΛΗ ΑΛΗ του Καμπέρ

Σάμου:

ΒΡΥΝΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ανδρέα
ΚΑΡΟΥΤΣΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ του Θεοδώρου
ΠΕΡΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ

Σερρών:

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αντωνίου
ΒΕΡΤΖΩΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του Οδυσσέα
ΜΠΡΟΥΝΤΖΙΟΥ ΖΩΗ του Θεόδωρου
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του Σταύρου
ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΕΡΜΟΦΥΛΗ (ΦΙΛΙΩ) του Χαραλάμπους
ΣΠΕΝΤΖΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του Γεωργίου
ΦΑΡΜΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Κωνσταντίνου
ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κυριάκου

Τρικάλων:

ΚΑΪΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου
ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Κλεομένη
ΚΑΠΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Παντελή
ΛΙΑΤΙΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
ΝΤΟΥΡΛΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Νικολάου
ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Αντωνίου

Φθιώτιδας:

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Δημητρίου
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Δημητρίου
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Στέργιου
ΓΕΡΟΚΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αθανασίου
ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
ΜΠΑΦΟΥΤΣΟΥ ΑΝΤΡΙΑΝΑ του Γεωργίου
ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

Φλώρινας:

ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ιωάννη
ΣΤΟΪΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Γεωργίου
ΤΟΡΛΑΧΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του Μιχαήλ

Φωκίδας:

ΚΑΡΑΧΑΣΑΝΗ ΑΡΧΟΝΤΙΑ (ΑΝΤΑ) του Βασιλείου
ΠΑΝΑΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
ΤΣΕΛΕΣ ΔΡΟΣΟΣ του Αναστασίου

Χαλκιδικής:

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γερασίμου
ΛΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Δημητρίου
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Αστερίου
ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Νικολάου

Χανίων:

ΚΛΩΝΙΖΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Ιωάννη
ΓΑΥΓΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Κωνσταντίνου
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου
ΝΤΟΥΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ελευθερίου
ΡΗΓΑΝΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Δημητρίου

Χίου:

ΑΜΠΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία
ΔΙΑΚΟΡΩΝΑ ΜΑΡΙΑ- ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) συζ. Νικολάου
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του Νικολάου
ΠΑΛΗΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΕΙΡΗΝΗ του Ιωάννη

Διαβάστε εδώ όλες τις ειδήσεις για τις εκλογές.

Το δημοσιογραφικό επιτελείο του Newsit.gr, την Κυριακή 7 Ιουλίου 2019, θα σας μεταδίδει λεπτό προς λεπτό όλα τα αποτελέσματα των βουλευτικών εκλογών 2019, από όλους τους Δήμους και τις Περιφέρειες της χώρας. Με την ταχύτητα και την εγκυρότητα που σας έχουμε συνηθίσει, το Newsit.gr θα σας παρουσιάσει λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της εκλογικής διαδικασίας, και με συνεχή ροή ειδήσεων αλλά και εκτενή ρεπορτάζ, από τα επιτελεία των υποψηφίων βουλευτών και τα επιτελεία των κομμάτων, θα σας μεταφέρει τον παλμό των βουλευτικών εκλογών 2019 από όλη τη χώρα.

Δείτε το συγκεντρωτικά αποτέλεσμα βουλευτικών εκλογών Σεπτεμβρίου 2015:

Δείτε το αποτέλεσμα των Ευρωεκλογών Μαϊου 2019:

Διαβάστε εδώ όλες τις ειδήσεις για τις εκλογέςΗ δημοσιογραφική ομάδα του newsit.gr καλύπτει με συνεχή ροή ειδήσεων όλες τις εξελίξεις, ενώ θα μεταφέρει εικόνα από εκλογικά κέντρα από κάθε γωνιά της χώρας. Λεπτό προς λεπτό όλες οι πολιτικές εξελίξεις λίγες μόλις ώρες πριν τις βουλευτικές εκλογές 2019.

#TAGS MM