Σούπερ Λιγκ (LIVE)

Το ματς στο Φάληρο ξεχωρίζει από το υπόλοιπο πρόγραμμα, ΦΩΤΟ EUROKINISSI

Τελευταία ενημέρωση: 10.01.2010 | 14:30
Πρώτη δημοσίευση: 10.01.2010 | 14:11

Ο Ολυμπιακός επικράτησε δύσκολα της Λάρισας με 2-1 στο "Γ. Καραϊσκάκης". Με το ίδιο σκορ επιβλήθηκε στην Κομοτηνή του Πανθρακικού ο ΠΑΣ Γιάννινα, ενώ σημαντική νίκη με 1-0 πήρε ο Αστέρας Τρίπολης που υποδέχθηκε την Καβάλα.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΤΕΛΙΚΟ 1-2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΑΒΑΛΑ ΤΕΛΙΚΟ 1-0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑ ΤΕΛΙΚΟ 2-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑ ΓΚΟΛ 2-1
Οι φιλοξενούμενοι μειώνουν με τον Ρομέου να πλασάρει ιδανικά τον Νικοπολίδη στο 81ο λεπτό.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΟΛ 1-2 Ο Τζανής σκοράρει για δεύτερη φορά με σουτ μέσα από την περιοχή στο 62ο λεπτό.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΑΒΑΛΑ ΓΚΟΛ 1-0 Μετά το κόρνερ του Ουριμπάρι ο Μαρσελάο με κεφαλιά άνοιξε το σκορ στο 62ο λεπτό.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΗΜΙΧΡΟΝΟ 1-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΑΒΑΛΑ ΗΜΙΧΡΟΝΟ 0-0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑ ΗΜΙΧΡΟΝΟ 2-0

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΟΛ 1-1
Ο Μπουβάλ νίκησε τον Ελευθερόπουλο μετά ωραία ατομική ενέργεια.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑ ΓΚΟΛ 2-0 Ο Γκαλέτι σκοράρει με σουτ μέσα από την περιοχή μετά από σέντρα του Τοροσίδη.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑ ΓΚΟΛ 1-0 Ο Μαρέσκα πλάσαρε ιδανικά τον Βιέρα μετά από ασίστ του Όσκαρ στο 38ο λεπτό.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΟΛ 0-1 Ο Τζανής ανοίγει το σκορ για τους φιλοξενούμενους στο 29ο λεπτό.

Παρακολουθήστε (LIVE) την εξέλιξη των αγώνων της 17ης αγωνιστικής της Σούπερ Λιγκ.