Αθλητικές μεταδόσεις με Ατρόμητος – Παναθηναϊκός, ΑΕΚ – Περιστέρι και Γιουβέντους – Ρόμα (06/02)

Intime.gr

Το Σάββατο (06.02.2021) περιλαμβάνει ένα… πλούσιο τηλεοπτικό πρόγραμμα με αθλητικές μεταδόσεις. Τα Ατρόμητος – Παναθηναϊκός (Superleague), ΑΕΚ – Περιστέρι (Basket League) και Γιουβέντους – Ρόμα (Serie A) ξεχωρίζουν.

Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου

14:00

COSMOTE Sport 8

Όσναμπρικ-Μπόχουμ

Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

 

14:30

COSMOTE Sport 1

Άστον Βίλα-Άρσεναλ

Αγγλικό Πρωτάθλημα

 

14:30

NOVASPORTS 5

Κόβεντρι-Γουότφορντ

Championship Αγγλίας

 

14:45

ΕΡΤ3

Εργοτέλης-Ξάνθη

Super League 2

 

14:45

ΕΡΤ Sports

Λεβαδειακός-Διαγόρας

Super League 2

 

14:45

ΕΡΤ Sports

Ιεράπετρα-Δόξα Δράμας

Super League 2

 

15:00

COSMOTE Sport 2

Λεβάντε-Γρανάδα

Ισπανικό Πρωτάθλημα

 

16:00

NOVASPORTS 2

Αταλάντα-Τορίνο

Ιταλικό Πρωτάθλημα

 

16:00

NOVASPORTS 3

Σασουόλο-Σπέτσια

Ιταλικό Πρωτάθλημα

 

16:00

NOVASPORTS 4

Χάβρη-Παρί

Δεύτερη κατηγορία Γαλλίας

 

16:30

COSMOTE Sport 3

Φράιμπουεργκ-Ντόρτμουντ

Γερμανικό Πρωτάθλημα

 

16:30

COSMOTE Sport 6

Σάλκε-Λειψία

Γερμανικό Πρωτάθλημα

 

16:30

COSMOTE Sport 7

Λεβερκούζεν-Στουτγάρδη

Γερμανικό Πρωτάθλημα

 

16:30

COSMOTE Sport 8

Μάιντς-Ουνιόν Βερολίνου

Γερμανικό Πρωτάθλημα

 

16:30

COSMOTE Sport 9

Άουγκσμπουργκ-Βόλφσμπουργκ

Γερμανικό Πρωτάθλημα

 

17:00

COSMOTE Sport 4

Μπέρνλι-Μπράιτον

Αγγλικό Πρωτάθλημα

 

17:00

NOVASPORTS 5

Μπάρνσλεϊ-Ντέρμπι

Championship Αγγλίας

 

17:00

ΕΡΤ3

Άρης-Λαύριο

Basket League

 

17:00

ΕΡΤ Sports

Ιωνικός-Μεσολόγγι

Basket League

 

17:15

COSMOTE Sport 2

Ουέσκα-Ρεάλ Μαδρίτης

Ισπανικό Πρωτάθλημα

 

17:15

NOVASPORTS 1

Λαμία-ΑΕΛ

Super League

 

17:30

Novasports Extra1

Αϊντχόφεν-Τβέντε

Ολλανδικό Πρωτάθλημα

 

19:00

NOVASPORTS 3

Γιουβέντους-Ρόμα

Ιταλικό Πρωτάθλημα

 

19:30

COSMOTE Sport 1

Φούλαμ-Γουέστ Χαμ

Αγγλικό Πρωτάθλημα

 

19:30

COSMOTE Sport 2

Έλτσε-Βιγιαρεάλ

Ισπανικό Πρωτάθλημα

 

19:30

COSMOTE Sport 3

Γκλάντμπαχ-Κολωνία

Γερμανικό Πρωτάθλημα

 

19:30

NOVASPORTS 2

Ατρόμητος-Παναθηναϊκός

Super League

 

20:00

NOVASPORTS 4

Λιόν-Στρασβούργο

Γαλλικό Πρωτάθλημα

 

20:00

ΕΡΤ3

ΑΕΚ-Περιστέρι

Basket League

 

20:00

COSMOTE Sport 4

Νιου Γιορκ Νικς-Πόρτλαντ Μπλέιζερς

NBA

 

21:45

Action 24

Μπιλμπάο-Μπαρτσελόνα

ACB Supercopa Endesa

 

21:45

NOVASPORTS 1

Τζένοα-Νάπολι

Ιταλικό Πρωτάθλημα

 

22:00

COSMOTE Sport 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Έβερτον

Αγγλικό Πρωτάθλημα

 

22:00

COSMOTE Sport 2

Σεβίλλη-Χετάφε

Ισπανικό Πρωτάθλημα

 

22:00

NOVASPORTS 3

Λανς-Ρεν

Γαλλικό Πρωτάθλημα

 

23:00

ΕΡΤ3

Κουίμσα-Μπούργκος

Διηπειρωτικό Κύπελλο Μπάσκετ

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Αθλητικά Τελευταίες ειδήσεις